Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Skoda Fabia 1.9SDI


minimal

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Метнал съм едно око на едно дизелче комби 1.9SDI 2002г.

Попринцип винаги съм бил много негативно настроен към марката Skoda не защото съм карал или друго нещо а защото е Skoda, винаги ми е звучало като нещо което лесно се чупи...

 

Имам няколко въпроса и се надявам някой да ми отговори.

 

1) Тези мотори здрави ли са?

2) Шумни ли са моторите и ако да при какви скорости стават шумни или са ?

3)Някои които да е сменял скоро консумативи като ремъци ролки филтри.. колко пари са му излезли?

4)Слаби места на тази кола

5)Скъпа ли е за поддръжка

6) Добър избор ли правя с тази кола и с този мотор

 

Благодаря... надявам се колективно да събера отговорите на тези въпроси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Метнал съм едно око на едно дизелче комби 1.9SDI 2002г.

Попринцип винаги съм бил много негативно настроен към марката Skoda не защото съм карал или друго нещо а защото е Skoda, винаги ми е звучало като нещо което лесно се чупи...

 

Имам няколко въпроса и се надявам някой да ми отговори.

 

1) Тези мотори здрави ли са?

2) Шумни ли са моторите и ако да при какви скорости стават шумни или са ?

3)Някои които да е сменял скоро консумативи като ремъци ролки филтри.. колко пари са му излезли?

4)Слаби места на тази кола

5)Скъпа ли е за поддръжка

6) Добър избор ли правя с тази кола и с този мотор

 

Благодаря... надявам се колективно да събера отговорите на тези въпроси

От скоро съм със същата само че хечбек. Мн икономичен в града,но идва слаб за извън градско и дига разхода при настъпване. Както съм чел мн здрав двигател. До сега съм карал бензинки, но не ми прай впечатление да е шумен двигателя. За консумативи незнам , зех я обслужена. Слабо място е колонката на бензиностанцията и по точно момента с плащането :D На добра кола си се спрял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Метнал съм едно око на едно дизелче комби 1.9SDI 2002г.

Попринцип винаги съм бил много негативно настроен към марката Skoda не защото съм карал или друго нещо а защото е Skoda, винаги ми е звучало като нещо което лесно се чупи...

 

Имам няколко въпроса и се надявам някой да ми отговори.

 

1) Тези мотори здрави ли са?

2) Шумни ли са моторите и ако да при какви скорости стават шумни или са ?

3)Някои които да е сменял скоро консумативи като ремъци ролки филтри.. колко пари са му излезли?

4)Слаби места на тази кола

5)Скъпа ли е за поддръжка

6) Добър избор ли правя с тази кола и с този мотор

 

Благодаря... надявам се колективно да събера отговорите на тези въпроси

От скоро съм със същата само че хечбек. Мн икономичен в града,но идва слаб за извън градско и дига разхода при настъпване. Както съм чел мн здрав двигател. До сега съм карал бензинки, но не ми прай впечатление да е шумен двигателя. За консумативи незнам , зех я обслужена. Слабо място е колонката на бензиностанцията и по точно момента с плащането :D На добра кола си се спрял.

 

Вземай не се чуди, аз обиколих европа с тая кола :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колкото и да е спъната 100kmh си ги прави редовно, агренажа с ролките ми излезе около 250лв мисля, а щом бебешоците ми спят в колата значи двигатела не е шумен :). Инак личен рекорд извънградско ми е 3.8 на 100 по борд-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е спъната 100kmh си ги прави редовно, агренажа с ролките ми излезе около 250лв мисля, а щом бебешоците ми спят в колата значи двигатела не е шумен :). Инак личен рекорд извънградско ми е 3.8 на 100 по борд-а.

Те бебешоците се омайват от работата на мотора, не е чак толкова тиха. Особено при 3000 оборота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам 1.9 сди

 

дизел

 

колкото повече я карам - по- добре върви.

Русе Пловдив - 320 км- последните 60 км при добре загрял двигател - 150 км /ч при 3500 оборота и работещ климатик си ги поддържа на магистралата.

среден разход - 4.1 литра.

 

с 35 литра минах около 700 км - градско и извънградско - комбинирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.