Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам части от Фелиция 2001


Recommended Posts

Открих ,че имам и нова верига за мотор 1.3 ,Ф32 мм на колелетата/така пише на кутията/.Цена 30 лв,в магазина е 38 лв.

 

Продавам и таблото с релетата и предпазителите с цялата електрическа система,която има и кабели за озвучаване за предни и задни високоговорители и евро букса.Цена 30 лв.

 

 

Комплект отоплител с врътки -50 лв

Комутатори,3 бр,като този с пластмасовата черна кутия само за София,за да го пробаме на колата.Цена 15 лв брой.

 

Бобина -8 лв.

post-245-138453424729_thumb.jpg

post-245-138453424731_thumb.jpg

post-245-138453424733_thumb.jpg

post-245-138453425103_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
Здравей! Интересува ме дали имаш пета врата, предни калници и странични огледала?

 

Само странични огледала имам комплект,боядисани са в жълто пластмасите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Барче не е имало на колата ,задната броня има отвори от сензори на парктроник и някаква пукнатина ,ще трябва да дойдеш да я видиш в района на летище София.Светлосиня е на цвят/като вратите/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тъй като повечето части са при мен, ако на някой му трябва нещо да пита на ЛС.

Вратите ги забравете - за мен са си smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.