Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 2 - Карбоново фолио в интериора


Росен

Recommended Posts

Лично мнение. Това с облепването и/или имитирането на карбон ми прилича на модата от преди няколко години, когато шофьорите масово слагаха светещи синьо пръскалки, сини/червени диоди в края на ауспуха, сини габаритни светлини, диоди по антената и т.н. Имитирането на карбон, ако ще и с истинско карбоново фолио да е, е грозна работа. Все едно на някоя стара кола да лепнете лепенка с надпис "другата ми кола е Ферари" (и това беше модерно) - нито имате Ферари, нито пък детайла в интериора е от карбон.

 

Мислех да преместя темата в раздел Октавиа. Но се отказах, май по-скоро е за тук smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карбона е едно на ръка. Едни го харесват, други - не. Въпрос на възприятие...Ама на тоя видимо занемарен интериор, колкото и карбон да му налепиш, все ще изглежда като .......

 

Баси моя кенеф купен от Италия е на сума ти километри, каран е там като фирмена кола, аз определено не съм от най-грижовните собственици, но интериора му е в почти безупречен вид. Не искам да знам какво е видяла колата от темата, за да изглежда по тоя начин отвътре.

 

Колкото и карбон да и се налепи - все тая. Даже става още по - зле, защото карбона с лъскавината си, прави дефектите по останала част да изпъкват със страшна сила. Друго и трябва, не карбон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

То много се говори за карбона .. но снимките вече не са актуални  не мога да ги отворя..

и аз планирам да облепя лайсните с карбоново фолио.. .. избрал съм carbon silver glass  и да видиме .. в крайна сметка ако не ме изкефи ше го махна..

Моя интериор е като цяло ок но по лайсните си има някви драскотини дето ме дразнят то си е до човек ..

Ако може да видиме снимките ше е супер .. пък като стане мойта ше споделя

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик малко,обаче на Роската,колата е навъртяла няколкостотин километра,като такси,така,че интериора й няма как да е запазен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То много се говори за карбона .. но снимките вече не са актуални  не мога да ги отворя..

и аз планирам да облепя лайсните с карбоново фолио.. .. избрал съм carbon silver glass  и да видиме .. в крайна сметка ако не ме изкефи ше го махна..

Моя интериор е като цяло ок но по лайсните си има някви драскотини дето ме дразнят то си е до човек ..

Ако може да видиме снимките ше е супер .. пък като стане мойта ше споделя

Поздрави!

 

В такъв случай, преди фолиото, трябва лайсните да се занулят с фина шкурка, защото ако са малко по-дълбоки, ще "прозират" под фолиото. Пусни някоя снимка ако можеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.