Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 2 - Карбоново фолио в интериора


Росен

Recommended Posts

само 4е искам да попитам ако някои знае как мога да си отворя снимките т.е да стоят отворени в саита а не една по една по една да ги гледам :smt0344 ](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак страхотно но се чудех какво заглавие да напиша но все пак е освежих малко замислил оште едно проектче да направя горната 4аст на вратите на корите с карбон-черен апак сачмите лаисни на вратите да ги направя с бял карбон но това щте е след няколко дни и щте видим какво щте се получи!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак страхотно но се чудех какво заглавие да напиша но все пак е освежих малко замислил оште едно проектче да направя горната 4аст на вратите на корите с карбон-черен апак сачмите лаисни на вратите да ги направя с бял карбон но това щте е след няколко дни и щте видим какво щте се получи!!!!!

първо смени ключа!!!!!!

не те ли дразни,така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак страхотно, но се чудех какво заглавие да напиша, но все пак я освежих малко. Замислил още едно проектче да направя. Горната част на вратите на корите с карбон-черен, а пък сачмите лайсни на вратите да ги направя с бял карбон. Но това ще е след няколко дни и ще видим какво ще се получи!!!!!

 

](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря !! Аз щте продалжа с него и като сменя ключа ште стане много по добре и ми се вартят едни други идеи в главата но щте видим кога щте стане s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък бих почнал разкрасяването с подмяна на кората на шофьорската врата . Отиди в моргата и си вземи една запазена кора и комплект лайстните и ръчките от някой Елеганс !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря !! Аз щте продалжа с него и като сменя ключа ште стане много по добре и ми се вартят едни други идеи в главата но щте видим кога щте стане s_flag s_flag s_flag

 

:smt0344 :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Золумов, не винаги съм се кефил на твои постове, но тук уцели право в десятката! И аз търсех точно този линк да постна! smile091 smile091 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие какво сега? Толкова владее момчето правописа. По-малко е слушало в час по Български език. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, по принцип не е гот да се заяждаме за правопис, защото не е редно да съдим хората без да знаем какви са и как са стигнали до днешния ден, но за мен е непростимо и невъзможно да пишеш "щ" с "шт"...... и то постоянно и настоятелно. ](*,) :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излишно разводнявате темата и така му правите мечешка услуга на колегата, закротете се, моля Ви, да не стане Катанчева случка :mrgreen: в един момент.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило, на мен ми допада. Правихме едно е46 със сиво, това черно сякаш е по-добре. Според мен обаче ако облепиш и корите ще стане прекалено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такава мърлява кола отдавна не бях виждал. А за тия допълнителни копчета , е даже нямам думи. :smt0344 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.