Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

предно дясно стъкло OK1


savo67

Recommended Posts

Здравейте! Снощи като се прибирахме от работа жена ми натисна да си отвори стъклото,и то буквално се срина във вратата. Тази сутрин като свалих кората (прочетох тук във форума как се прави) повдигнах стъклото догоре и го подпрях,отдолу остана да виси жилото в края на което има една бяла пластмаса. долу във вратата има още 2-3 парчета пластмаса , едното с зелен цвят. не съм свалял механизма защото трябваше да тръгвам на работа. искам да ви попитам механизма по същия начин ли се разглобява както за задно стъкло (за него прочетох пак тук). В магазина като погледна момчето каза ,че трябва да се поръча цял механизъм отвънка защото няма внос за моя модел , като предварителната цена е около 180лв. на valeo (на мен ми се струва доста скъпо). моля , ако някой знае откъде може да се поръча по-евтино или само отделни части за механизма да напише. Предварително благодаря! модела е ОК 1 1999 г. 1.9tdi 110 к.с. комби ; механизъм за предно дясно стъкло. Лек и безавариен ден на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=46&t=17185&start=0&hilit=%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE+%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=22236

Успех с начинанието

ПС:) Форума е много подреден и организиран (поздравление на модераторите) така че можеш да ползваш "търсачката" - ще ти е много полезна занапред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега аз имах същия проблем с задно ляво стъкло

отидох до ЕТ и самия пласмасов водач го имаха като резервна част и струваше от порядака на 3,40 лв.

такаче свали си механизма виж дали само водача е счупен и си го купи от ЕТ и си го направи,

ако се затродняваш пиши ще ти обясня подробно

и пиши от каде си, ако си от софия можем да се разберем да се видим и да ти помогна с оправянето на проблема

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега аз имах същия проблем с задно ляво стъкло

отидох до ЕТ и самия пласмасов водач го имаха като резервна част и струваше от порядака на 3,40 лв.

такаче свали си механизма виж дали само водача е счупен и си го купи от ЕТ и си го направи,

ако се затродняваш пиши ще ти обясня подробно

и пиши от каде си, ако си от софия можем да се разберем да се видим и да ти помогна с оправянето на проблема

 

 

От Ботевград съм ,но проблема е,че чак утре (събота) ще мога да разглобя механизма и да видя какви са пораженията. Дано не се налага смяна на целия механизъм. Като го разглобя утре ще кача и снимки.

 

 

 

 

В склада в Казанлък:

513048 1U0837462B CZ Механизъм за предно дясно стъкло ел. ОСТI - CZ 169,00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mikrondocev.com/kontakt.htm

 

Ремонта ще струва между 60 и 80лв в зависимост от пораженията.

Момчетата работят бързо и дават гаранция 2 години.

Също така подменят не само счупената част, но и всички пластмасови части, които се износват от употреба.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес най-накрая разглобих механизма на стъклото и видях какво се е счупило,а именно двата водача на жилата(пластмасови-зелен и сив). качвам снимки,ако някой знае от къде може да ги поръчам и на каква цена ще бъда благодарен. лека и ползотворна вечер на всички. smile027

post-9193-138453411443_thumb.jpg

post-9193-138453411446_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимаш ги двата стари водача и отиваш в ЕТ, там ги имат и цената за двата ще е под 10 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.