Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Търся ретро кола за сватба

tsanko

Recommended Posts

Здравейте колеги,

По един светъл повод, а именно сватба, а именно моята, търся по-интересен начин за придвижване до гражданското. Заедно с бъдещата госпожа сме се спряли на варианта да отидем до там с някаква ретро кола, най-добре Шкода разбира се s_flag , но и на други варианти сме навити :)

Датата е 15 септември 2012, събота.

Маршрутът е следния, всичко в София:

- 10:00 закачаме балоните и тръгваме от Света Троица

- 10:30 Лозенец (взимане на момата)

- 11:30 гражданското на Кракра (до парка оборище)

Понеже знам колко много труд и внимание влага всеки собственик на ретро автомобил (и понеже предполагам че няма да ми е до шофиране/паркиране и т.н. точно този ден), ми се вижда най-добрия вариант ако собственика на колата директно дойде и ни закара. Естествено срещу заплащане.

Някой ако има интерес или може да препоръча къде да потърся моля да пише тук или на ЛС.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.