Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Бъги- Made in CZ


Frantsov

Recommended Posts

Тази година на морето се натъкнах на супер готино Бъги с двигател от Шкода Фаворит/Фелиция

След няколко дневно дебнене да го снимам по светло бъгито дойде само при мен :lol:

Просто го паркираха до моята кола на плажа "Резиденция Перла". Гледах умувах и не разбрах

това фабрично ли е или е правено в някои чешки гараж.Има твърде изпипани детайли за

самоделка ,но пък не е достатъчно добре и за фабрично производство.По него има доста детайли от шкода 105/120 като двигателя и скоростите са си от фаворит 1,3 моно /много плътен и готин звук са му докарали/.Ето малко снимки на "зверчето" http://moho.snimka.bg/automobiles/skoda-buggy.697766

Вие как мислите дали някъде в чешко има фирма за производство на такива бъгита

или е единична бройка направена в свободното време

И също така наличието на чешка регистрация ме хвърли в размисли/ако е истинска/

това чудо отговаря на редица изисквания ,което доста ме съмнява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца в София някакви младежи започнаха да правят подобно с двигател и скорости от 105 - от бившият собственик на 105-цата знам, че са успели да надуят мотора до 85 кончета, но имат проблеми с полуоските - малко се "късали"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко в Приморско.Дават се под наем.Виждал съм ги миналото лято,може и да са и от преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година в Приморско и Китен видях само едно /може другите да не са устискали на

наемателите :lol: /

намерих един чешки сайт в който продават такива но с други двигатели

за сумата от около 15 000 лв. излизаха. :lol:

Явно това е хибрид м/у Оригинална рама с присадени възли и агрегати.

Доста атрактивно се е получило.За морето е супер smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.