Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дневни светлини.


plamendev

Recommended Posts

Аз отстраних грешката с тези

http://sklep.motohid.pl/pl/p/Adapter-Kasownik-do-LED-DRL-Octavia-2-FL%2C-Superb%2C-Passat-PREMIUM/339

Нямам проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 159
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • plamendev

    11

  • bega4kata

    10

  • PRR

    9

  • shaft

    8

Най-много писали в темата

Тъст ми е електро инженер, цял живот се е занимавал със слабо токови инсталации. Заяви, че ще ми направи керамични съпротивления за чудо и приказ. До тогава ледовете ще са на задните светлини и ще се примоля на някой да ми изключи проверката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъст ми е електро инженер, цял живот се е занимавал със слабо токови инсталации. Заяви, че ще ми направи керамични съпротивления за чудо и приказ. До тогава ледовете ще са на задните светлини и ще се примоля на някой да ми изключи проверката.

Имам и кабел и лаптоп-заповядай
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се докопам до тука. само ако споделите горе долу от къде се изклзючва задните проверки ме насочите. че съм си взел кабелче и така си се поровя и аз малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
На 21.09.2012 г. at 14:17, shaft написа:

 

Може може... Нашите - фейслифтовите - са облагодетелствани с отделените DRL, но и при нас може :)

Ето една снимка на екрана от който се прави:

http://dataton.net/vw/VAGscreenshot/CentElec-byte20-100percent.png

Забележка: Да не се взема буквално екрана - различен е при всяка кола :)

 

Там където пише 100 х 1 = 100 - това са 100%... можеш да ги променяш със стъпка 1% :) 50-60% е добре.

 

Преди няколко седмици го направих на една О2 2004/5 от първите. На 60% ги пуснахме фаровете и си светят :)

 

Поздрави

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми даде повече от 31% да ги намаля на Октавия 2 /2007 год/

При опит на 32% ме отхвърляше .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Възможно ли е на Октавия 2 (не е фейслифт) да се направи така, че ключа за фаровете да е на авто и само късите светлини да светят постоянно, а вечер да се включват и габаритите и светлините по таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, ivan_dr написа:

Възможно ли е на Октавия 2 (не е фейслифт) да се направи така, че ключа за фаровете да е на авто и само късите светлини да светят постоянно, а вечер да се включват и габаритите и светлините по таблото?

Би трябвало да може. При мен е така само,че през деня светят на намелен процент фаровете за мъгла, без нищо друго. Щом стане тъмно светват късите с всички светлини към тях. За да стане трябва настройка с кабел, но разбира се от някой който знае какво прави. 

Редактирано от edisonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.