Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за вашите мнения и опит с FILTRON


rosnaj

Recommended Posts

Еми филтрона те е накарал да ги сменяш по-често заради сажди от нафта и изгоряло масло по софийските улици и кръстовища на половин пробег, а твърдиш, че Мале се държи по-добре и не се цапа толкоз. Естествено. Смени филтрон на половин пробег- и той няма да се оцвети отвътре. А дали с новата кола не си чакал на Сточна гара зад някой раздрънкан ЗИЛ с черен, бълващ емисии кюнец- за това може би не си спомняш.

Колкото до разпадналия се - нещо не си го представям без да му е помогнато да се разпада.

Аз приключвам с тази тема, като ми попадне филтрон за късане ще го пробвам дали се къса лесно, но ще дебна поне да е правоъгълен , щото цилиндричния дето е с метална мрежа за врабчета и баластра отгоре- него друг да се пробва да го къса и разпада. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

...Да посъбудим малко темата ;)
Миналата година се чудих за Филтрон и за това си бях запазил тази тема , а тия дни попаднах на   As of May 4th, WIX-FILTRON is officially part of the Mann+Hummel Group - това означава ли , че са вдигнали качеството ?  И тъй като имам добри оферти за филтри Бош и Филтрон, какво Ви е мнението между двете , като дали случайно или не на Филтрон цената е по-ниска :P

 

Редактирано от NightWalkeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение кой и дали ги е купил. Едва ли ще ги направят като Ман. Пазара има нужда от по-евтини решения. Ако им вдигнат качеството, цената също ще скочи. То и Континентал имат много дъщерни марки, но никоя от тях не е с качеството на "майката".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз старите таратайки си ги карам с Филтрон и разлика не намирам (за въздушни и поленови филтри) ... за маслени честно доверие имам на Ман и Пур флукс .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.