Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мобилен И-нет от вива ...


димон

Recommended Posts

Имам усб модем от вива за 5 лв на месец. Дават 512 МБ на голяма скорост и след изчерпването им става неограничено на 128 КБ. Имам го от 2 месеца обаче хич не съм доволен . Понякога работи по 2-3 мин без проблем . Друг път ( в повечето случаи) излизат съобщения от рода : изчаква се отговор от..., или заявката се изпраща...И така може по 20 пъти да запитвам и нищо. Пробвано е на гсм мрежа и на 3Д мрежа . За сравнение - бащата има подобно нещо на Мтел ( на 64К) - то върви като лудо , без да мисли никога . Операторът твърди , че може да е от клетката, но съм пробвал поне на 30 места в Бг и все е така .

Иска ми се да чуя отзиви от колеги ползващи това чудо на техниката - как се държи при вас ? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такова. И при мен се базикондри по някога! Не всеки път, но определено е показвало описаните от теб симптоми!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би самото устройство да има дефект? Аз ползвам същото и нямам проблем, е не е светкавично бърз нета, ама не ми е прекъсвал никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HUAWEI E173

Плащам също 5лв. на месец.

Рядко го ползвам, защото съм го взел за екстрени случаи, но не съм имал проблеми до сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави впечатление следното : понякога намира мрежа WCDMA - тогава е тегаво. Когато се конектне като HSPA мрежа - бива . Ама не ги чувам тез неща... :) Като го занеса в магазина за рекламация там бачка . Мнооо дразни !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такова на Виаком - пълен та*ак! Супер бавно и много често хич няма нет... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такова на Виаком - пълен та*ак! Супер бавно и много често хич няма нет... smile175

Aми ОПЕРАТОРЪТ твърди, че аз съм първия случай... smile091 Нямало такова нещо.Нямало оплаквания. Искам да разваля договора защото не получавам услугата ,- Не можело!!! Трябвало да платя неустойка за 2 години. Казвам на жената в слушалката - все едно да си купиш телевизор и да нямаш картина , кво правиш тогава - връщаш ТВ-то . Да, ама това е друго , нали все пак вика се конектваш понякога , мобилен е все пак ... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости... Не можеш ли да се заядеш с "мениджъра" й? И тва за двете години неустойка не е вярно, освен ако го няма написано черно на бяло в договора - тогава - греда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виваком им е слаб обхвата принципно, най-добри в това отношение са М-тел, но офертите им са абсолютно непрактични, поне за моите нужди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави впечатление следното : понякога намира мрежа WCDMA - тогава е тегаво. Когато се конектне като HSPA мрежа - бива . Ама не ги чувам тез неща... :) Като го занеса в магазина за рекламация там бачка . Мнооо дразни !

 

Димоне, тя тази работа е.....все едно да идеш с ЛДС/ПЛАЗМА в Технополис/Техномаркет и да им се оплачеш , че картината ти вкъщи не е добра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия, ползва се на смартфон и върви прилично. Не е светкавица, ама спасява положението, особено където няма друг източник на нет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сетингите има някъде да укажеш твърдо дали да е на висока или ниска скорост или ауто. Слагаш го на ниска и поне ще работи без да прекъсва иначе е на ауто и прави проблеми. При мен е зъбчатка и на нетуърк моде се променя на това без НХХХ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи пък открих още нещо. Сигурно ще открия бая още нещица преди да го върна smile091

Досега го ръчкаш все в USB 3.0-то на компа (понеже нали уж по-бързо) . Вкарах го в 2.0 -та и всичко хвръкна , около час нямаше забивки и замисляния . Бях супер удовлетворен не, ами , като почти задоволен ! Безкрайно доволен ... =D> После "някой" ми каза - я пак сложи в 3.0 ! Сложих и от там тръгна достатъчно добре , че чак да ми хареса . Замисъл - :-k !!!

 

п.п. ...абе да няма няква разлика между 2-та вида усб-та ..2.0 и 3.0 ..освен скоростта . Да не са 5V и 3.3 V нещо, а ? Не, не ми се вярва , щом са съвместими ..., освен да държи повече ТОК едното от другото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. ...абе да няма няква разлика между 2-та вида усб-та ..2.0 и 3.0 ..освен скоростта . Да не са 5V и 3.3 V нещо, а ? Не, не ми се вярва , щом са съвместими ..., освен да държи повече ТОК едното от другото...

Напрежението е 5V и при двата стандарта, обаче максималния ток на 2.0 е 500 mA, а на 3.0 e 900 mA. Само че в твоя случай това дето описваш - че на 2.0 хвърчи, а на 3.0 влачело, преди да го боднеш в 2.0, нещо не виждам никаква логика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Година и половина-Без проблем!....докато свърши високата скорост..после МЪКА.. за толкова пари-толкоз.. това на 3G..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

USB2.0 и USB3.0 споделят общ куплунг с отделни пинове и нямат нищо общо помежду си.

USB2.0 пиновете от куплунга са си съвсем стандартни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

028266442.jpg?r=0

 

Приятел ползва М-телско и въпреки, че скоростта е 64k, т.е. на половина от вивакомското се държи в пъти по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

028266442.jpg?r=0

 

Приятел ползва М-телско и въпреки, че скоростта е 64k, т.е. на половина от вивакомското се държи в пъти по-добре.

 

Mи нали и аз това казвам : баща ми има М-телско и като го забия на моя комп хвърчи , макар и с 64 К . Вивателското е на настроение - когато му е кеф само се държи добре . И няма връщане, няма разваляне на договора ...Да ги §ба !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.