Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кора под двигателя


edinichensluchai

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

вчера забелязах, че пластмасовата кора под двигателя се е напукала и се държи малко на магия. Искам да ви питам дали някога сте пазарували от тези сайтове:

1. вwww.avtokori-kuk.com

2. www.avtokori.bg

и ако сте дали имате някакви отзиви. Също така ако можете да препоръчате друга читава/и сравнително приемлива ценово/ алтернатива ще съм благодарен. Обадих се в ЕТ но там искат 450 лв за голямата кора + двете странични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕТ много голяма цена са ти казали можеш да намериш оригинални по евтино. С евтините варианти внимавай, има ги много повечето са с отвратително качество не пасват или се чупят щом видят че дупка наближава... :) По добре оригинална втора употреба здрава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързият отговор, ако можеш да ми кажеш по-конкретно откъде да си купя оригинални по-евтино корите. Говорим за нови.

 

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих разгледал тези.

viewtopic.php?f=43&t=27878

не са оригинални, но сто процента вършат по-добра работа :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм с неръждаема, деб. 1мм. Свалих си конура от оригината (или от това, което беше останала от нея), и го рязах на лазер. Излезе ми 90 лв. След това качих и файла с контура във форума, ама нещо сега не мога да си открия темата... Наскоро направих и подобрение - допълнителен срез и огъвка до пробката за маслото, защото ми омръзна масларите да ми губят винтчетата от сваляне и слагане. Стана повече от добре.

Само дето е малко тежичка, и иска здраво закрепване във всички предвидени за това точки.

Ако се интересуваш, пиши лс, ще ти пратя контура, пък ти ще почерпиш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз продавам кори - три броя - средна, лява и дясна. Чисто нови. Цената е 100 лв за трите. Ако имаш интерес - пиши на лично или 0876111014 - Любо.

post-7498-138453409784_thumb.jpg

post-7498-138453409786_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз като колегата щях да предложа металните щитове от ем-комплект. Цената е малко висока, но си има и пробки и достъп...

п.п. За Шкода Октавия на щитовете пише Голф 4, но са съвместими, няма проблем. Там могат и да я монтират, макар, че на моята кола се упражняваха за сефте smile021

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.