Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем със таблото на фелиция 1.9


kiro63

Recommended Posts

вчера си купих табло от фелиция бензинова и реших да го сложа на моита дизеловата сложих го и температурния датчик и датчика за горивото веднага застанаха стрелките горе сеедно е прегряла колата и има пълен резервоар нафта направих едно кркче и не се оправи сложих си старото табло и пак стрелките на датчиците застанаха горе покарах днеска ама не се оправиха от какво може да е това нещто аз ли сам направил незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не става табло от бензинова на дизелова Фелиция ... що не питаш преди да пазаруваш ?

 

П.П. Отгоре на всичко ми намирисва , че си пипнал табло от карбураторна Фелиция .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... сложих си старото табло и пак стрелките на датчиците застанаха горе покарах днеска ама не се оправиха от какво може да е това нещто аз ли сам направил незнам.

Оправи си връзките на уредите. Разменил си някои кабели и по точно "масата"

п.п. Не знам с платка ли е таблото, какво си разкачвал, куплунзи ли и т.н....., но на мястото на кабела, който идва от датчика си вързал минуса за захранването на уреда. Смени местата на двата кабела. И двата са минусови, но единия минава през датчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.