Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиа 2 ХТП 44кв Ангренаж или верига?


bahko1979

Recommended Posts

Имам няколко въпроса за мойта фабя.Първо ме интересува дали е моно инжекция или пълен инжекцион.Второ някой ако е сменял ангренаж на същата като моята дали там има ремък или верига?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля за веригата защото тук в един чешки сайт след като избера марка модел година и коне ми излиза че е с верига но си викам за всеки случай да питам.То тогава голям кеф че няма да се сменят ремъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля за веригата защото тук в един чешки сайт след като избера марка модел година и коне ми излиза че е с верига но си викам за всеки случай да питам.То тогава голям кеф че няма да се сменят ремъци.

 

 

Абе кеф-кеф...колко па да е кеф...и на мен ми е кеф (моята е същата) , но щеше да ми е по-спокойно , ако беше четири цилиндрова.

А и веригата е ... като от велосипед. И тя е консуматив , макар че се сменя рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля за веригата защото тук в един чешки сайт след като избера марка модел година и коне ми излиза че е с верига но си викам за всеки случай да питам.То тогава голям кеф че няма да се сменят ремъци.

 

 

Абе кеф-кеф...колко па да е кеф...и на мен ми е кеф (моята е същата) , но щеше да ми е по-спокойно , ако беше четири цилиндрова.

А и веригата е ... като от велосипед. И тя е консуматив , макар че се сменя рядко.

 

И все пак по-добре от ремък който се сменя на 40-50 хиляди км и е доста скъп.Гори много мойта.Сега лятото 9 градско.Твоята е 12в. моята не е.Не знам каква е разликата м/у двете.Тук в чехия казват че съкращението ХТП означавало Ховно то пойеде демек че не върви (таратайка) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HTP = High torque performance.

 

Ххаха демек че самальот а?Мног не им се е получило s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.