Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Желаещи да поръчаме от www.skodateile.cz?


Ivo_Dinkov

Recommended Posts

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Ivo_Dinkov

    33

  • ivand911

    12

  • Цецо75

    10

  • zorozlatanov

    10

Най-много писали в темата

Не се карайте. Аз си ги монтирах още преди месеци - волан, ръчка, ръчна, държач за чаша в таблото и RS прагове smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, снимай колко ти излиза бутона на ръчната, имам чуството, че сега моя се показва 5мм по- малко ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, аз ръчката и държача за чаша ги видях в една фотосесия от Бонсовите, ама за другото не си се похвалил във форума. Волана какъв е? Затова съм пуснал една тема хората да се похвалват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=1&t=28646&start=5715

Стр 382. Волана е същия като твоя, т.е. от Октавия Скаут. И преди да го поръчам свърши, пак заредиха, след като го получих пак свърши, пак заредиха, ти поръча и сега пак е свършил. :lol: А просто ръчката и държача се монтираха най-бързо :lol:

 

Адаш, по-късно и ще ти я пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи, първи монтирах \:D/ :

http://ivand911.snimka.bg/automobiles/s ... 6.28697234

Благодаря на Иво за организацията.

 

Колега волана е супер! Колко ти излезе с доставката, а и дали става за фабия 2 ? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако има следващи поръчки ще се включа на 100% - има още подобни сайтове с доста интересни неща за нашите возила: http://www.skoda-parts.cz или този www.obautodily.cz...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам волан за Октавия скаут и ако скоро има поръчка, свиркайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте! Да вдигна малко темата.

 

Ще поръчвам някакви неща от сайта, затова ако има желаещи, да казват.

 

Плащането ще го правя през пейпол, но всяка стока +5% отгоре на цената иска човекът, иначе банков превод. На мен ми е по-удобно през PayPal.

 

Ще поръчвам другата седмица (около 20.09.2014) нещата.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Промениха се малко плановете - ще изместя датата на поръчката на 17-ти Септември 2014 - Сряда. Около 11ч преди обяд ще поръчам каквото ми трябва на мен.

 

Ако някой иска да се включи, да заповяда, ако няма желаещи - поръчвам в идната Сряда :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.