Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет за покупка на Oktavia


kristiannv

Recommended Posts

Здравейте на всички нов съм във форума и бих искал да се допитам до вас.Искам да си купя Oktavia TDI от 2000г. до 2003г.поради скромния бюджет който имам нямам възможност за по-нова година.Интересуваме на кое трябва да обърна внимание на автомобила,кой мотор е за предпочитане 90к.с. или 110к.с.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям бегачката.

 

Кой от двата модела ще вземеш няма значение, избери по-здравата като състояние.

 

Иначе какво да и гледаш - има теми доста във форума, точно на тая тематика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kristiannv, с риск всички да ме о@ерът искам да Ви кажа,че този автомобил има отвратителна возия.

Ако Ви харесва гоуФ-3 как вози...то навярно това е Вашата кола. s_flag

Инак по отношение на здравина и визия е невероятен автомобил.

НО! Голяма кола да вози като каруца и да струва камара пари за мен е недопустимо. [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kristiannv, с риск всички да ме о@ерът искам да Ви кажа,че този автомобил има отвратителна возия.

Ако Ви харесва гоуФ-3 как вози...то навярно това е Вашата кола. s_flag

Инак по отношение на здравина и визия е невероятен автомобил.

НО! Голяма кола да вози като каруца и да струва камара пари за мен е недопустимо. [-X

 

Всъщност Октавията вози по хубаво от Голф 3 и според мен не вози толкова ужасно... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сравнение с возията на Голф 3 е смешно да се говори дори!Колата като е с нормално окачване и 15-ки джанти вози приемливо,като сложиш 17ки почва малко по твърдо и чак на спортното окачване доближава возията,но на голф 4 който е класи над 3-ката.Имам над 100 000 километра на Октавия 1 - 2 различни коли.И доста приятели с голф 4 и Сеат Леон и возията на Шкода е по наподобява лодка,това е и причината да прибегна към спортно окачване.Няма как да има возията на Пасат или Ауди А4 с ходовата част която има,все пак Октавията е Голф 4 с раница,ако ще и 10 метра да е по дълга си е чист Голф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбирам човека е решил вече да си купи Октавия 1, просто иска да му помогнем в избора на двигател. Какво общо има тук субективната преценка на всеки от нас относно начина на возене и още повече сравнението с VW Golf 3. За пореден път темата ще се превърне в един безмислен спор.

 

Подкрепям бегачката.

Кой от двата модела ще вземеш няма значение, избери по-здравата като състояние.

:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз карам Пасат Б5, брат ми има Октавия 1 и лично мое мнение е че Октавията вози доста прилично, въпреки големия брой носачи при пасата, возията не е чаак нещо невероятно. Ако сега трябва да избирам бих си взел Октавия, двигател ALH 90 к.с. върви доста добре с добър разход на гориво, а AFN си е перфектен с 110-си кончета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.