Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Схема на ел. инсталацията на светлините за Octavia II


z3f1r40

Recommended Posts

Здравейте, трябва ми схема на буксите и кой кабел за какво служи за светлините на Октавия2. И по-точно на платката която се намира под волана с релетата и многото букси, интересува ме по-точно коя буска за кое точно е и кой кабел (в цветове) за кое е.

Ако случайно има някоя програмка в която да мога да ги проверя или някое PDF-че където да ги има... Аз рових рових, но нищо нагледно не открих.

И с по-точност ме интересува кой е кабела за халогените (съответно за ляв/десен) и кой е кабела за крушките в огледалата (който светят пред вратата при отключване на колата).

Дано да има кой да помогне че днеска я мъчих с проби ама много трудна работа smile012 Прикачам 2 снимки да се разбере за кой букси говоря и къде се намират

post-5798-138453407377_thumb.jpg

post-5798-138453407379_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много smile126 Много нерви ми спести. Това файлче случайно да може да ми го качиш цялото или поне следващите странички ако има такива с описаните букси и за J387 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какво ти трбява точно за го извадя - pdf-a го генерирам аз. Иначе буксите на J387 ги има описани в този от линка по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какво ти трбява точно за го извадя - pdf-a, го генерирам аз. Иначе буксите на J387 ги има описани в този от линка по-горе.

Ами няма ги точно тия букси описани като на голямата платка (в смисъл там е написано A 11 pin conector : и изброени отдоло всяко за кое е). Иначе ги има по горе (на самата схемичка), ама не точно така. В общи линии се оправих и съм ти много благодарен smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.