Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Просто исках да споделя...


bega4kata

Recommended Posts

че във форума съм намерил много стойностни хора и истински приятели,готови да ти помогнат. smile126 smile126 smile126

п.п. те си знаят кои са :D БЛАГОДАРЯ ВИ!

п.п.п. Кефи ме ,че го има този форум.

За пореден път ме изненадвате приятно с внимание.Чувството е много хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че във форума съм намерил много стойностни хора и истински приятели,готови да ти помогнат. smile126 smile126 smile126

п.п. те си знаят кои са :D БЛАГОДАРЯ ВИ!

п.п.п. Кефи ме ,че го има този форум.

За пореден път ме изненадвате приятно с внимание.Чувството е много хубаво.

 

То... затова сме се събрали тук...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ще ползвам темата на Самуил, да кажа и аз едно голямо БЛАГОДАРЯ на Евгени - The Best Forman, Цецо - Цецо75, Боби - Боби Доктора, Васко - vasilisa, Юли - Mishelle, Ицето - РусенскоВарено, Владо - Владо©... Винаги мога да ги притеснявам, когато се налага и винаги се отзовават!

Съвсем скоро се наложи наистина належаща нужда от хора на които да разчитам, а в момента не съм в Бг., но тези хора /особено първите трима в случая, заради който реших да пиша тук/ направиха правят така, че да не се усеща липсата ми! Много, много съм Ви благодарен за отзивчивостта! Надявам се да успея да се реванширам подобаващо, когато се наложи!

И изобщо искам да Благодаря на всички тук с които се познавам!

Много готини хора сте и ми е много приятно, че имам честа да ви познавам!

Случайно попаднах на страхотна кола, а тя пък ме доведе при чудесни хора!

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Гената умувахме как да се реваншираш. Следващия път като ми попадне да нося плика с шишетата, ще кажем, че съм го изпуснал... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък категорично отказвам втори път да карам хладилник в колата smile091

Ами Гена другият път вземи да ми звъннеш - кеф ти баничарка, кеф ти бус ще ти докарам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя хладилник прословут и аз се натегах да хода с комбито, ма Гената вика е тоя хладилник 10 човека ли ще го мъкнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес цял клубен отбор се втурна да ми помага, след като Буба реши, че за 6-тия си рожден ден иска нов акумулатор и повече не и харесва да е със стария. След отказа и да запали сутринта, първо Пепи PRR и Миро tuningmania се отзоваха със съвети по диагностицирането на проблема, после Ивчо и Пепи pepino си прекъснаха почивката и съботния рахат и дойдоха на крака да ми помагат, а Юли и Гената също се включиха и ми дадоха ценна информация по телефона. Благодаря Ви, момчета, златни сте, smile126 smile126 имам много да ви черпя, за мен е огромна чест да ви познавам, и вас, и много други чудесни хора тук, и съм горд че сте мои приятели.

 

Поздрави.

 

smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.