Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни седалки на Фелиция - замяна


Logrus

Recommended Posts

От доста време се каня да си оправя провисналата шофьорска седалка - е, дойде деня. Само дето нема да я бъде - не стига, че се е смачкал дунапрена на седалката, ами има скъсана пружина (тел) в облегалката, който е пробил тапицерията, и (което е най-лошо) тенекиената основа на седалката е цялата усукана и е скъсана на няколко места. За момента я сменям с дясната, ама пак си оставам с една само (а и на дясната тенекето е тръгнало да се къса). Т.е. сравнително спешно е.

Та въпросът ми е - мога ли да насадя някакви други предни седалки? - например от О1 или Фабия 1. Ако някой го е правил или има достоверна информация, моля да сподели. Също така няма да се разсърдя на снимков материал за закрепването на седалките на О1 и Фабия 1 - ако не е твърде различно направо да си търся отнякаква такава.

Ако няма съвместимост с друг модел на Шкода - от каква кола стават с най-малка преработка? (Форман и Фаворит не се броят - не съм мазохист все пак).

 

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом от О1 могат да се сложат в 120-ка, защо да не може и във Фелиция? А защо просто не си намериш здрави фелициеви седалки? На мен поне са ми много удобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен са ми удобни, ама щом веднъж се сгънаха под мен, за какво да взимам същите - пак да се намачкат и да стигна до същото положение? Лявата е така смачкана, че дунапрена е прерязан от конструкцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубаво е да се сменят с фелициеви седалки, а защо не и плюш. От О1 не стават директно със сигурност, за Ф1 не съм толкова сигурен.

 

Имам седлаки от Фелиция в 105-цата, виждал съм и от Октавия в 120ка, е нямат нищо общо помежду си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости ... при Коцето има две здрави седалки , зимай и слагай и се возикай , пък ако решиш да си правиш твоите основи за резерва ще ти кажа как да ги подсилиш , а теловете лесно се наплитат на ново , даже имам една доработка за по удобна облегалка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости ... при Коцето има две здрави седалки , зимай и слагай и се возикай , пък ако решиш да си правиш твоите основи за резерва ще ти кажа как да ги подсилиш , а теловете лесно се наплитат на ново , даже имам една доработка за по удобна облегалка .

Тези при Малкия ли имаш впредвид? Тези дето ги разпаднахте, за да ги пробваш на Формана?

Ако са (както мисля) от Фелата на Боби Доктора ще мина да ги видя тези дни.

Пък ти му мисли как ще ги пробличаме, ако са с друг десен на тапицерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш да вземаш ... щот не сме ги пръснали , а само ги разглобихме да тестваме и не на Формана , а на Фаворита и не и двете , само едната smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имате да вземате и двамата.

Седалките вече са в 120 ка от форума (колегата да си признае) smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.