Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нов член на форума и горд собственик


Recommended Posts

старана, нова - няма значение. Важното е да ти служи вярно - така че много безпроблемни километри ти пожелавам и Добре дошъл в 'сектата' smile152 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите да попитам четох из форума за подгряването на огледалата но не разбрах има ли някакъв праг на температурата под които работят или съм за маистор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма праг и работи винаги, когато запалиш колата - ако ключето на огледлата ти е в средно положение - това ти скапва стъклата. така пише в книжката на моята elegance :D. Затова само зимата държа ключето в средата, през останалите сезони е завъртяно на някое от двете огледала. Ако не ти работи започни от предпазителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Мерси за савета просто мн бавно затоплят при мен ли е само така или по принцип иначе си е глезотиика особенно зимата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подгряването на огледалата не сработва ли ако е включено и подгряването на задното стъкло? Нямам идея как е, просто питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито! Да не отварям нова тема, но....и аз от днес имам едно синьо бижу Фабиа. Верно, не е съвсем нова, но то и аз не съм първа младост, така че нямам право да придирям!:-) Дано се спогаждаме взаимно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега мн доволен вече идеи ми се вартят в главицата мн ми харесва дизаина на ф1 на ф2 не толкова но се замислям за О2 или доработка има потенциал особенно 1.9тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито! Да не отварям нова тема, но....и аз от днес имам едно синьо бижу Фабиа. Верно, не е съвсем нова, но то и аз не съм първа младост, така че нямам право да придирям!:-) Дано се спогаждаме взаимно!

Честито колега мн безавариини километарчета

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито!

bega4kata забелязвам че факир като теб ми е мн близко това е и добре и зле поздрави хахаххахаххаха smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото жена му ще го бие колко кинти е изхарчил за ново хибридно турбо, нови дюзи, нов съединител.... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравеите има нещо вярно засега колкото толкова после ще има пипане има потенциал мотора а и мн съм доволен от състоянието му .Имам и питанка забелязах че рано сутринта като запаля нещо като работа на компресор звучи нормално ли е от климатика ли ще да е и др питанка зор ли се намират от супърб оригиналното сд то чете и mp3 или се лъжа? За колегите отговорили smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ха... видях тази тема та реших и аз да се похваля в нея :)

 

От 2 дни съм собственик на Шкода Фабия 1.4/59kW TDI -- очаквайте много питания от мен, защото аз съм тип -- ЗАЩО ЗАЩО :)

Имам я само 2 дни, но мога да кажа, че съм СУПЕР доволен от нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Нека, най-накрая да постна и аз снимки ... макар че вече повече от 2 месеца я имам все не се сещам да я покажа моята Фаби :)

 

Fabia%2520front%2520R.jpg

 

Fabia%2520front%2520L.jpg

 

На тези снимки е току що изчипана... и все още на 'мивката'.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 s_flag

Нека, най-накрая да постна и аз снимки ... макар че вече повече от 2 месеца я имам все не се сещам да я покажа моята Фаби :)

 

Fabia%2520front%2520R.jpg

 

Fabia%2520front%2520L.jpg

 

На тези снимки е току що изчипана... и все още на 'мивката'.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.