Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за съединителя на 02


markoni120

Recommended Posts

Колеги вече гледам трета Ок 02 и се сблъсквам със следния проблем-при натискане на съединителят се чува някакво стържене като на аксиален лагер, нормално ли е това или е заминал съединителя :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно го чуваш само по време на движение. Даже педала пулсира . Така са .Когато на място натискаш само пулсира, не стърже . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно го чуваш само по време на движение. Даже педала пулсира . Така са .Когато на място натискаш само пулсира, не стърже . :)

 

И аз съм усещал нещо подобно точно като пулсиране! :smt004 Значи, всичко е ок smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пулсирането е нормално, даже и след чисто нов съединител си остана. Стържене обаче аз поне никога не съм чул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стърженето е когато караш , в момента на натискането на съединителя за да вкараш друга скорост.

Не знам как да напиша какво се чува, но това го е чувал и coverdele и знае как да го напише с думи дори. Нека каже! =D> Беше нещо како вжжжжииии.

 

п.п. днес карах малко колата на shaft . Случайно се засякохме в София , ми неговия е мнооо комфортен , не пулсира, отделя ниско , колата потегля мазно...просто мечтЪ !!! И мотора бачка меко , не кат моя трактор !!! Д''ба и късмет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това трябва да се пробва :) Аз досега такава дето да не вибрира не съм видял. Мойта даже вече е с плътен маховик и пак вибрира педала smile021

 

Относно стърженето - аз не го чувам, ама аз като се кача в колата и оглушавам волево :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.