Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двигатели на шкода


skoda_octavia

Recommended Posts

Последните двигатели собствено производство на Шкода, бяха малките на Фабия 1. След фейслифта май и там нямаше вече. Може още да се сглобяват двигатели, но те са за цялата ВАГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето Шкода са правили собстени двигатели до началото на 21 век.Оттам насетне всички двигатели,които са се монтирали и се монтират са на концерна VAG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В заводите на Шкода се произвеждат 1.2TSi, със сигурност, и 1.6TDi-CR, но не съм напълно сигурен. Иначе и двата двигателя са разработка на Фолксваген.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разрових се малко по въпроса, но мисля че имаш в предвид Словакия, а не Словения.

Между другото, първото поколение на Шкода Супърб се е произвеждало и в Босна :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разрових се малко по въпроса, но мисля че имаш в предвид Словакия, а не Словения.

Между другото, първото поколение на Шкода Супърб се е произвеждало и в Босна :-k

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.