Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли сигнал при забравено вкл. светлини на ОК 1???


MYSTIKAL

Recommended Posts

Здравейте колеги,на няколко пъти си забравям фаровете вкл. на старата ми кола имах сигнал при отваряне на вратата а сега имам октавия 1 и нямам сигнал и незнам дали са си така по принцип или просто не ми сигнализира??? :smt033

 

PRR: Кое точно в правилата относно писането с главни букви не разбра? Или просто не ги прочете? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,на няколко пъти си забравям фаровете вкл. на старата ми кола имах сигнал при отваряне на вратата а сега имам октавия 1 и нямам сигнал и незнам дали са си така по принцип или просто не ми сигнализира??? :smt033

Има сигнал който на моята О1 работеше в началото и с течение на времето напълно се изгуби(като се замисля и на баща ми на дъртия Space Runner работи когато си поиска).Не знам на какво се дължи...А не ти ли остават поне на габарити като се махне контакта?Пак по-бавно ще пада акумулатора.

Иначе гледам сега монтират някакви джаджи,които автоматично включват и изключват фаровете на колата 20 сек след като я загасиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По дефоулт си има. И обикновенно спира да работи заради прекрасните микроключета във бравата на вратата! Но може и нещо друго да е умряло де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложи си друг зумер (ако е дефектирал или липсва фабричния), стига да ти работи коректно превключвателя в бравата де... струва максимум лев и нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

а къде се намира този зумер и какво представлява,както и къде се намира и също какво представлява превключвателя на бравата(ще съм много благодарен ако някой ми покаже снимки,така ще ме улесни Много!!! smile126 ) за да ги проверя дали работят или не са нещо разместени!Благодаря предварително! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?t=67148

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=308409

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=45&t=368908

 

.........................................

 

Микроключета може да намериш във всеки магазин за електроника.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По дефоулт си има. И обикновенно спира да работи заради прекрасните микроключета във бравата на вратата! Но може и нещо друго да е умряло де.

Точно така.

99% е микроключе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.