Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз се записвам във форума с една Октавиа.


Recommended Posts

Здравейте,

от миналата седмица смених АУДИ форума с този на ШКОДА. :) Много ми се искаше да карам някое по-ново quattro, но нещата не се получиха и се сдобих с едно ШКОДе Октавия 2 face lift 2.0 tdi 4x4. Колата е на 3 год. върната от оперативен лизинг с пълна сервизна история.

Първите ми впечатления от колата са много добри надявам се на безаварийни и много киломентри. :)

 

Още не съм я щтракнал с фото -то може да пусна малко снимки след дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер... честито. Чакаме снимки! А Ауди форума пак си го посещавай но като видиш, че тук е по-весело и ще го забравиш набързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 Добре дошъл s_flag . С много и безаварийни километри да те радва новата придобивка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ще си помагаме с каквото можем и надявам се да попийваме бирка от време на време. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag Честито и добре дошъл!!! Браво за избора. 4х4 smile126

И аз как си мечтая за една такава... или Scout /по-добре/ ама smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.