Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Парад на красотата 2012- Варна.


skodko

Recommended Posts

На 11-ти и 12-ти се провежда парад на красотата във Варна. 14:05 бяхме пред катедралата. Приключението по пътя беше голямо. Помогнахме на някои модерни машини:

 

P1040541.jpg

 

После и на някои по- стари:

 

P1040542.jpg

 

Малко след това и Волгата прекюфка и угасна. Отворихме капака, пулихме се срещу двигателя, Дянко върти на стартер, колата пали и като й дадеш газ угасва. И така няколко пъти. На края запали и си ни закара до Варна без проблем. Какво стана така и не разбрахме.

Ето и една снимка от прохода Бургас- Варна, другите от днес са в албума:

 

P1040536.jpg

 

http://skodko.snimka.bg/automobiles/par ... 012.694778

 

Утре ще снимам пак. И някой ако идва към морската дрънкайте да се видим- 0883452772 0893254555. Нагаждаването е в 16:00, аз ще гледам към 14:00 да съм там, така че време има бол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не можахме да се видим,разгледах всички коли ,но така и не разбрах ,че ти си с черната "Волга" ,а и с Пламен (PVV) се разминахме,вече беше отишъл на организирания банкет.

Еliska изглеждаше перфектно ,както винаги!

post-3740-138453405846_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eх , Цецко! Да беше звъннал , щях да оставя за малко камарите с миди . И без това ме боля стомаха заради тях, ама пусто бяха приготвени превъзходно. Всъщност и аз закъснях доста, защото гледах гвардейците и представлението им на входа на Морската градина.

За първа година от Разград бяхме две коли -аз и адаша Пламен с Роувъра от 1959 г. Много яка машина.

post-2096-138453406439_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.