Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гаснене..


far_seer

Recommended Posts

Здравейте,

Проблемът е от близо седмица. Когато колата се топли, само когато е топла , след като запали оборотите падат до 200-300 и аха-аха да изгасне, светва чека за хидравлика, ама все пак не гасне и пак се вдигат до 800. Ако подавам леко газ няма гаснене. Вчера-онзи ден го направи и като навън беше 40 градуса. Ако се запали рано сутрин, когато е още 22-24 градуса проблем няма - лепи на 800 или 1000 и това е. Свещите са нови, на 2-3 месеца. Веднага се замислих за стъпково моторче, не знам дали изобщо има, ако има ще върви само оригинално или 2-ра ръка май. На диагностика проблем няма :| . Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъпковото моторче за кое ? Дали имаш стъпково моторче въобще ? :-k

 

п.п. "стъпково моторче" - моторче , което стъпва или прави стъпкови движения ? И какви стъпки прави - малки ли, големи ли, Лунни ли ? ...

п.п.п. Стъпкови моторчета викаха едно време на старите ВАГ моноинжекторни мотори , които следяха свободния ход. Ама като ти гледам маторя едва ли си си моноинДжекция , нито пък на старите мотори "стъпковите' моторчета бяха стъпкови. Най-тъпо електромоторче тип "Млад Конструктор" + редуктор !

Стъпковите мотори са друга бира !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тези модели,клапите не правят проблем

но може да я почистиш и да видиш за грешки-темп датчик и подобни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На диагностика проблем няма :| .

аз затова и питам - нищо не се показва там. :roll:

температурния датчик го смених преди 1 год. Всъщност има ли въобще моторче на празен ход или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за тъпия въпрос, но къде се намира този температурен датчик и коя температура измерва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На диагностика проблем няма :| .

аз затова и питам - нищо не се показва там. :roll:

температурния датчик го смених преди 1 год. Всъщност има ли въобще моторче на празен ход или?

няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за тъпия въпрос, но къде се намира този температурен датчик и коя температура измерва?

на антифриза

с 4 крачета е 2 за табл. и другите за компа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

и на мен така ми прави понякога, но само на газ. аз съм с моноинжекцион за газ и си дигам малко оборотите от изпарителя и се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.