Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предаване на стар акумулатор ?


maestroto

Recommended Posts

Имам един акумулатор който вече за нищо не става и го смених вчера с нов. Знам, че може да се предадат някъде за 15-20 лв... пък така и така аз няма какво да го правя. Знаете ли в София кой изкупува такива стари акумулатори ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Коперник точно преди кръстовището с Шипченски проход има един пункт за желязо, там приемат и акумулатори

би трябвало в повечето пунктове за желязо да ги изкупуват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Коперник точно преди кръстовището с Шипченски проход има един пункт за желязо, там приемат и акумулатори

би трябвало в повечето пунктове за желязо да ги изкупуват

Утре имам път към Шипченски и ще отида да видя какво "Ще ме излъжат" там :) но колкото и да са 5-10-15 лв... за няколко бири ще има, че даже и за мезе ;) което е по-добре от колкото да го оставя и да го вземе някой циганин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто запалих с кабели и се дотътрих до фирмата за батерии , свалих стария , качих новия , те отстъпиха 10 кинта от цената и те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто запалих с кабели и се дотътрих до фирмата за батерии , свалих стария , качих новия , те отстъпиха 10 кинта от цента и те така.

 

Аз направих същата глупост, естествено ти проверяват алтернатора чак след като ти продадат новия акумулатор и ти вземат стария. Нищо, важното е да се внимава занапред, че 100Ah отидоха на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У наше село три пъти режем и се е късо :mrgreen: естествено , че първо се бях уверил , че е за Надин батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами оригиналния ми акумулатор го отнесоха за 18 лева, което си е доволна сума за нещо което тъй или иначе мога само да си го удрям в главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик,ама за една бройка акумолатор да пущиш цяла тема и да ангажираш с внимание интернет потребителите на този форум си е жива излагация. smile021 Както и да е! Най-добра цена за стар акумолатор даваха в завода на МОНБАТ в Монтана. Всички прекупвачи на стари батерий одеха там.

Т'ва до преди 2 год. когато бях в бизнеса със скраб на цветни метали smile091

Според мен най-добрият варянт е да го "трампиш" за нов,като ползваш отстъпка от 10-20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик,ама за една бройка акумолатор да пущиш цяла тема и да ангажираш с внимание интернет потребителите на този форум си е жива излагация. smile021 Както и да е! Най-добра цена за стар акумолатор даваха в завода на МОНБАТ в Монтана. Всички прекупвачи на стари батерий одеха там.

Т'ва до преди 2 год. когато бях в бизнеса със скраб на цветни метали smile091

Според мен най-добрият варянт е да го "трампиш" за нов,като ползваш отстъпка от 10-20 лв.

 

Колега.. не виждам какъв е проблема с темата, но щом според теб има такъв проблем просто я прескочи и пиши само в теми с високо интелектуално значение. Иначе благодаря все пак и на теб за дадената информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам 2 бр. за предаване - така, че темата не е безполезна. Има вариант да се съберем няколко човека и да се обадим на някой да дойде на определено място и да ги вземе - срещал съм и такива обяви, но не помня колко бройки искаха минимум за да дойдат на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми седи един мъртвец в гаража от зимата - и аз бях питал в някоя тема, но вече забравих в коя.

 

Добре, че ме подсетихте - ще го метна в багажника и ще пробвам в първия срещнат пункт.

 

Както каза колегата - колкото и да дадат все ще е кяр (т.е. няколко бири)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На килограм се търгува стоката олово за скрап. Това дето за бройка отстъпвали 10 лв ако е от дизел офертата не е добра. Естествено че за повечето от нас това е боклук, още повече вреден- той също си има цена. Около левче е за килограм в пункт за скрап. Примерно акумулатор 125 Ач струва към 50 лв. парчето. 44 ач е около 15. И в някакви граници цената зависи и от този, който купува. Манго ще го купи от гаража на възможно най-ниската цена и ще го занесе на кантара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - В "Надин" ги изкупуват за малко под 1 лев за килограм. Питах в 2-3 други пункта за вторички суровини, около 50 стотинки за килограм дават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Коперник точно преди кръстовището с Шипченски проход има един пункт за желязо, там приемат и акумулатори

би трябвало в повечето пунктове за желязо да ги изкупуват

 

Днес имах път до Коперник и там този пункт вече изкупува само хартия, не може да предаваш желязо или акумулатори. Така, че да знаете може би както каза колегата в Надин трябва да се ходи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 месеца в "Норд" на Военна рампа предадох стар акумулатор за около лев и 10 ст. килото. Сега имам още един, но нямам път натам. Подробност е че ти взимат данни от личната карта, независимо дали купуваш или им продаваш нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.