Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с крушки при О2


ro1ro

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имам следния проблем с Шкода октавия 2:

Една от крушките на стопа (понеже са 2 една горе, една долу) не светеше. Закупих си нова крушка, но при поставянето с учудване установих, че и тя не свети. След поставянето на 3-та крушка проблема отново бе налице. Случайно ми хрумна да взема крушката от индикацията на задна скорост (която си работеше) и хоп стопа светна. Поставих новите крушки на мястото на взетата от задната светлина и заработиха. Въпроса ми е защо не работят крушки в цокъла на габаритите на шкодата? Проверил съм ги всичките - абсолютно еднакви ! Много странна работа, като че ли свети само с определени крушки ! Къде може да е проблема ? Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушката има контактни пъпки отстрани и отдолу. Може пластинката отдолу да не опира хубаво в пъпката - тогава леко се закривява пластинката нагоре. А за пъпките отстрани може да се види да няма нещо окисляване (макар това да е по-малко вероятно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да не са същата мощност и да не се харесват на компа.

Вероятно проблема е във "ватовете" на ламБите. Трябва да са толкова колкото пише на старата . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да не са същата мощност и да не се харесват на компа.

Вероятно проблема е във "ватовете" на ламБите. Трябва да са толкова колкото пише на старата . :D

има крушки с нормален цокъл/за старите модели/и с изместен цокъл за новите модели,при купуване на крушки искай такива с изместен цокъл и съответни ватове за да ти светят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.