Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

почистване на резервоар октавия


димов

Recommended Posts

здравейте колеги,колата е октавия 1.9 дизел 2005г,смених горивния филтър ,но искам да почистя и резервоара ,та въпросът ми е може ли да източа нафтата през гърловината, че е пълен повече от половината или има цедка на гърловината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам каква е причината да го чистиш, но знай, че всяко почистване на резервоар крие риск от пробив и/или проблеми в последствие (особено пък за дизел ако говорим).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам каква е причината да го чистиш, но знай, че всяко почистване на резервоар крие риск от пробив и/или проблеми в последствие (особено пък за дизел ако говорим).

имам чувство ,че има много утайка и боклуци и вода ,може би си внушавам но сър решил да го почистя,един приятел свали на мерцедеса си и се уплаши като видя какво има вътре от нашите квалитетни бензиностанции

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори сондата, извади нафтовата помпа и от там ще го източиш, ще бръкнеш и ще го "оближеш". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори сондата, извади нафтовата помпа и от там ще го източиш, ще бръкнеш и ще го "оближеш". :)

сондата нали е с капак под задната седалка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.