Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за ред на преминаване през кръстовище.


tuningmania

Recommended Posts

Абе момчета, този спор е глупав дори и за 5-и клас! Вземете се в ръце и стига толкова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    10

  • ID A

    10

  • The Best Forman

    9

  • felicialx

    7

Най-много писали в темата

Абе момчета, този спор е глупав дори и за 5-и клас! Вземете се в ръце и стига толкова!

 

Седи бе, пусни един попкорн и чети - то оная твойта тема за боя си замина още в началото, че се изчерпала, ама тука нещо не се изчерпва smile091 Само си трай и гледай - комунизма smile091 Тука някакви люти спорове, боеве стил "удри уйно" и други... А в оназ темичка - хоп ключетоо...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата наистина малко излезе от нормите.

 

Още повече, че Миро не е драснал нищо след като я е пуснал, а ние тука (понеже сме характери и всеки държи на своето) още малко ще се изпокараме помежду си. Което аз лично НЕ ОДОБРЯВАМ, още повече заради някаква си НЕСЪЩЕСТВЕНА СИТУАЦИЯ- превърната в тема на размисъл!

 

Ако някой съм засегнал с пост в тази тема или остра дума и прочие- ИЗВИНЯВАМ СЕ!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата наистина малко излезе от нормите.

 

Още повече, че Миро не е драснал нищо след като я е пуснал, а ние тука (понеже сме характери и всеки държи на своето) още малко ще се изпокараме помежду си. Което аз лично НЕ ОДОБРЯВАМ, още повече заради някаква си НЕСЪЩЕСТВЕНА СИТУАЦИЯ- превърната в тема на размисъл!

 

Ако някой съм засегнал с пост в тази тема или остра дума и прочие- ИЗВИНЯВАМ СЕ!

 

smile027

 

Много достойно! smile126

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата излизат от контрол и добри приятели и познати ще се изпокарат за глупости. Мод-а отдавна трябваше да турне катанеца. Предлагам на следващото ОМВ, освен морето, да обсъдим и ситуацията с предимството на по студени сайдър, бира и количка.

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.