Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Видеонаблюдение


stefan l

Recommended Posts

Не е точно автомобилна тема, тъй като става въпрос за охраната на фирмата ми, но все пак искам да препоръчам на всички, които искат да имат видеонаблюдение (па може и Шкодаците да си наблюдават), фирмата на Боби Доктора и абсолютно перфектната работа на колегата Joeless.

Всичко стана точно така както го исках!

Професионализъм и качество на много добра цена :smt017 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде още един доволен в кюпа. Още миналата есен Боби, Джонката и колегите му ми сложиха СОТ на вилата. Изключително доволен съм от отношението им и начина на работа(на Боби, всъщност винаги съм можел да разчитам за всякакви жичкаджийски неща, включително и по колата. Благодаря, Боби!). Оттогава гледам да ги препоръчвам на познати, които се нуждаят от подобни услуги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да го препоръчам с 3 ръце! Освен инсталирането на СОТ и алармата на колата /спешъл едишън/, са чакам да избистри концепцията за "катапулт за кифли" и да се меткам!

Отличник! И той, и екипа!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм изключително доволен от Доктора. При мен на няколко обекта е слагал СОТ и/или видео наблюдение. Голям професионалист е и изпипва всичко буквално до най-малкия детайл. А след като си тръгне, все едно никога не е идвал да работи - оставя перфектна чистота след себе си, чак неудобно ми става. Парите, които взима не са много и определено ги заслужава до стотинка. А ако на някой му се стори скъпо, ще кажа, че качеството си има цена и в повечето случаи дори излиза по-евтино - до сега няма обект на който да се е появил дефект, да трябва да се доработва и т.н.

 

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Айде малко да тупна темата от прахтЪ smile048 и да я ползвам, за да благодаря на Боби, Джонката и Гришата, че днес отделиха време за моите дребни проблеми с алармата на вилата. Страхотно отношение към клиентите си имате, евала! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
  • 6 месеци по-късно...

Вчера, в най-голямата мъгла Боби и още един виден съфорумец,дойдоха да ми оправят проблемите.

Огромно благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.