Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бял пушек


bonchovta

Recommended Posts

Здравейте колеги имам много голям проблем с шкодата 1.9тди 90 коня дизел преди две седмици сипах една добавка на лики моли за дизел и оттогава колата започна да пуши много странно.Става въпрос за бял пушек и само ако работи на място 5,10 минути и после пуши здраво бял пушек,и след 1,2 форсирания на място или 1и2 скорост изцеждане и се оправя.Колата абсолютно всичко си е наред масло антифриз и си върви нормално и като я изцедя на по голяма скорост и черният пушек се появява.Моля помагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи на една диагностика да видиш, или някой познат с кабелче да видиш дали няма някоя грешка.

Този бял пушек не е на добре. Мен на реното 1.9dci така ми изпуши когато му стопих буталата, много светло сив и много задушлив. Тогава все още компютъра му беше на италиански и той си е давал грешката на дисплея, ама като не разбирам италиански.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега

 

поразпитах малко и ми казаха няколко варианта че помпата можела да дава закъснение и така утре като я видят ще стане ясно но нищо не изписва като грешки на дисплея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.