Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

някои да каже как се сменя ангренажна верига шкода фабия 1.2


lemans

Recommended Posts

Здравейте , от около 2 месеца съм собственик на Шкода фабия , 1.2 12 , преди два дни загуби мощност , оказа се 4е е преско4ила веригата , но в сервиза могат да я оправят 4ак след няколко дни защото тогава има свободни часове . Някои може ли да даде конкретна информация как мога да си я презацепя сам , мисля 4е някои бе6е пуснал такава тема , има6е и снимки . По принцип съм сменял ангренажи , но на други коли тази не я познавам и предпо4итам да работя на сигурно , проблема се полу4и след детонация от газовото , понеже е обикновено не инжекцион . Колата си вървеше перфектно и шумове от веригата нямаше .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.