Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

свалено стъкло на предна врата на фабия


angelov77

Recommended Posts

Здравейте колеги, нуждая се от спешна помощ

Днес затворих предна лява врата / фабия 2001 г./ нещо чукна и стъклото леко се свлече до долу пробвах механизма работи но издава странен шум и стъклото си остана свалено тази вер трябва да спя в колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

счупен водач или скъсано жило. Отваряш кората повдигаш стъклото и го застопорялаш с нещо. Купуваш комплект ремонтен стъклапавдигач тук в Сливен е 50 лв турско аз съм дололен а в еуратек е 180 лв и е цялата кора и си решаваш проблема. Има много теми изписани. Ремонта аз сам си го правя за окола час максимум иначе вземат 20 лв тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз сам си я правя иначе ако си от сливен ще ударя едно рамо не знам по вашия край какви професори има

За майстор най удачния може да е някой тенекиджия знаят да разоборудват врати и да ги оборудват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.