Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Състояние на пътя Ямбол-Средец-Бургас


Recommended Posts

Здравейте,

 

Ще пътувам до Созопол и се чудя дали някой от вас не е минавал по пътя през Ямбол-Средец-Бургас. Какво е състоянието му? Има ли дупки? Сега с магистралата си е опция...

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До миналата година пътят около Средец беше меко казано отвратителен - не само че няма абсолютно никакви указателни табели (а там си в средата на абсолютното нищо и няма ориентири), но и пътят е много лош като качество. Едва ли има развитие в положителна посока от тогава. Вероятността да се загубиш и да се забиеш в някой черен път насред някоя нива е доста голяма, освен ако не си с навигация, макар че не съм убеден доколко и тя ще ти помогне. За какво ти е да минаваш през Средец при все че имаш магистрала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магистралата свършва до Ямбол. От там вместо да се връщам до Сливен, както препоръчват от КАТ, заради натоварения с тирове път до петолъчката, бих искал да си мина по прекия път през Средец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магистралата свършва до Ямбол. От там вместо да се връщам до Сливен, както препоръчват от КАТ, заради натоварения с тирове път до петолъчката, бих искал да си мина по прекия път през Средец.

Ами ти си преценяваш, ама според мен така ще изгубиш повече време да се луташ през Средец, да не говорим, че на магистралата от Карнобат до Бургас скоростта ти е 120+, докато иначе от Ямбол до Бургас има да се влачиш с 40-50 макс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ще пътуваш тези дни преди да открият другата част от магистралата, те съветвам да слезеш на Нова Загора и от там по стария път. Пътя е много спокоен до като дойде разклона за Ямбол. После може и да се влачиш по-бавно, но разстоянието до Карнобат не е дълго и като време бързо минава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм минавал по този път, но доколкото знам е супер зле. Имам изрична препоръка от приятел от Бургас да не минавам от там, макар и да беше преди година-две. Така че моето мнение е да си караш по пътя Сливен-Петолъчката-Карнобат-Бургас, карам го редовно, с малки изключения е много добър. А пък за тировете - мен лично по ме притесняват "баровците" със скъпите коли мислещи се за състезатели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не препоръчвам минаване през този маршрут. Сутринта баща ми минал оттам на път за София, но сега се връща и каза че ще мине през Карнобат. Не е заради липса на табели - той е роден в Средец, тогава Грудово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Ямбол и пътувам често към къмпинг Градина, което е до Созопол.

По споменатия път през Средец не минавам и с чужда кола .....

 

Ямбол - Градина през Карнобат го правя за 1:15 ч. От Ямбол до Петолъчката също е нов и е масло. Включително и околовръстното на Ямбол.

Но нещо затварят Веселиново - Петолъчката и май в момента пак е затворено. Затова по сигурно през Сливен.

 

Аз имам и друг маршрут. Ямбол, Стефан Караджово, Средец, Бургас. По дулго е с 10 км. но е приемлив. Само да не се объркате по този път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията. Явно няма да мине моята идея...Вариантът със слизането на Нова Загора е интересен потокът май ще си кара до края на магистралата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.