Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Изправяне на вдлъбнатини по капака

bega4kata

Recommended Posts

Някой ми беше ударил предния капак пред блока на жена ми/където живееше/ и беше станала много лоша вдлъбнатина.Закарах колата при един /оказа се приятел стар добър от едно време/,който се занимава с изправяне на такива неща с горещ силикон и причукване със специална техника и едни тефлонови секачи.Стана перфектно,чак и аз неможах да повярвам че е възможно подобно възстановяване.Уникално яко е това-тази техника.Ако някой има нужда да звънка.

ИЗПОЛЗВА СИЛИКОН-СПЕЦИАЛЕН,ХИМИКАЛ ЗА ОТЛЕПВАНЕТО МУ,ЛАМПА ,ТАБЕЛКА С КАРЕТА И ЛЕНТИ,СПЕЦИФИЧНИ НАКРАЙНИЦИ НАМАГНИТИЗИРАНИ

ГОЛЯМА РАБОТА Е-взима по 20-30 лв на вдлъбнатина.....аз му дадох 50 от радост

за нещо подобно говоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали могат така да се оправят стари дефекти? Щото аз имам едни дето са престояли години....

Или трябва да е прясно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.