Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Претракване в средната част на автомобила.


SkodaSDi

Recommended Posts

Добър вечер, колеги! s_flag Притежавам Fabia 1.9 SDI 2002 година. Много съм доволен от колата, но преди месец забелязах, че в средната част (някъде около скоростната кутия) се чува претракване при по-рязко пускане на съединителя. Също когато е на скорост при натискане и отпускане на газта. Сякаш има нещо хлабаво. Смених тампона, който е до скоростната кутия, но този проблем си остана. Ако на някого се е случвало подобно нещо, моля да помогне. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ами преди известно време смених тампона, който се намира между скоростната кутия и двигателя, но не се оправи. Наскоро бях в ЕТ и ми казаха, че биалетките ми са за смяна и маншон на каре. Излизам от сервиза и какво да забележа - изчезна тракането :D Та вече почти 10к км си я карам Шкодичката и няма никакви проблеми s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.