Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стъкло на задната врата проблем.


bahko1979

Recommended Posts

Здравейте!От няколко дни имам проблем.Изках да си отворя стъклото на задната лява врата но то непомръдна а дръжката се върти.Мислех че е там някакъв шнур и се е скъсал но нейсе.След като се добрах до там има нещо като асансьорче което като въртим дръжката се движи нагоре-надолу.Стъклото е подпъхнато в това асансьорче и когато го затварям работи но проблема е че като се затвори нагоре после като започна да въртя да се отвори и стъклото се изважда от гнездото си в асансьора и остава да виси.Знае ли някой как е било закрепено преди това в гнездото си че не се е вадило?Не ми се иска да разглобявам и другата врата за да видя как е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам кое точно е водача но всичко си работи както трябва само проблема е как се хваща стъклото за този водач?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кората е свалена но за съжаление не съм в Сливен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на 4 години е.Гаранцията е 2г.Само гаранцията на купето е 10 до колкото знам.Значи би трябвало да не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако механизма е като този 128989013.JPG

Тогава гледаш дали не е счупен белия пластмасов водач който се движи по релсата, проверяваш железните щипки дали са стегнати защото в тях ляга стъклото и като стегниш щипките на които има гумени тампони се движи, провери и жилата да не правят проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!Вече го направихме (побългарихме smile049 ) с един приятел.Значи стъклото има дупка и в белият водач има дупка а в дупката нещо като щифт който прави връзката.Въпросният щифт го нямаше...Отидохме до железарският магазин и купихме тези свински опашки или миши опашки (незнам как точно се казват) и прекарахме от двете страни през стъклото и дупката на белия водач и стегнахме.За по-сигурно още го намазахме със силикон.Сега си работи надявам се че докато я продам след 3 години ще издържи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.