Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стелки за О2-откъде


dentist

Recommended Posts

Привет колеги!Оказа се че като съм купувал Шкодака са ми я набутали без шофьорска стелка...Аз обаче бях толкова въодушевен от новата придобивка,че забелязах на 5 ия ден smile091 smile091 smile091.

В крайна сметка обмислям закупуването на комплект стелки(но 100 лв. в ЕТ много ме съмнява да дам).Приемам всякакви идеи и предложения-стелките може и да не са оригинални,но да са гумени и да пасват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак звъннах в Шкода и се оказа че оригинални са 62 лв.Май ще се прежаля :)Благодаря за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!Оказа се че като съм купувал Шкодака са ми я набутали без шофьорска стелка...Аз обаче бях толкова въодушевен от новата придобивка,че забелязах на 5 ия ден smile091 smile091 smile091.

В крайна сметка обмислям закупуването на комплект стелки(но 100 лв. в ЕТ много ме съмнява да дам).Приемам всякакви идеи и предложения-стелките може и да не са оригинални,но да са гумени и да пасват...

В магазин " ШКОДА" - бул. В.Левски № 144 - Ст. гара тел 02/9463188 има к-т - чешки са - 43,00 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Миналата седмица си купих оригинални гумени от Еуратек на цена 65 лв. Има и гумено-текстилни на цена 110 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица си купих оригинални гумени от Еуратек на цена 65 лв. Има и гумено-текстилни на цена 110 лв.

Ще се прежаля и аз скоро време :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само комплект ли се продават в ЕТ?

 

Защото на мен само шофьорската ми е съдрана, а останалите са като нови...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък само женската стелка ми е деформирана . Цялата е в дупки от токчета ( мисля) , макар и гумена. Има следи от кръгчета, триъгълничета и квадратчета ...и където има две кръгли стърчалки за винтове ли , за кво ли - тапите ги няма . Ба си женските , голямо шаване шават с крака ...и дупчат , Ужаст ! Моята е като нова , без грам забележка . :)

 

Та, Цецо! Може да се комбинираме : щофьорска за женска ! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти се майтапиш, ама това не е лоша идея. Ще вземем един комплект и ще го скъсаме по надлъжната ос на колата. За мен лявата, за теб дясната половина.

 

Ще ни остане и по една задна, ще си я сложим като килимче пред банята smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само комплект ли се продават в ЕТ?

 

Цените към м. ноември `2011 (тогава запитах и закупих от София) бяха следните:

 

"К-кт гумени постелки - 61,72 лв;

К-кт мокетени постелки - 60,28 лв;

 

Отностно поръчката на само предни или само задни постелки , тя възможна като цената за предна постелка е 58,60 лв за брой , и съответно задна на 39,31 лв за брой . Всички цени са крайни с включен ДДС ."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само комплект ли се продават в ЕТ?

 

Защото на мен само шофьорската ми е съдрана, а останалите са като нови...

 

 

Да! Само комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два поста мааааалко ме пообъркаха, ама нейсе - ще звънна в магазина да питам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти се майтапиш, ама това не е лоша идея. Ще вземем един комплект и ще го скъсаме по надлъжната ос на колата. За мен лявата, за теб дясната половина.

 

Ще ни остане и по една задна, ще си я сложим като килимче пред банята smile091

 

Хей момци,

 

има решение за вас двамата - само предни гумени стелки.

 

Каталожния номер е: 1Z0 061 221

 

В един чешки сайт ги има за около 40 лв./комплект предна лява и дясна.

 

Доставката обаче е проблем - трябва да имате човек там, който да ги плати и получи, и чак после да ги изпрати към България.

 

Помислете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за стелки пари не давам . В магазините мокети бол . Налагаш оригиналната стелка - прекопирваш , даваш на оверлог и за 5 лв си готов.

За някви си гумени парчета ще ми искат стотачки !!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето мокета като подгизне зимата и си държи влагата точно там дето не трябва. И след това защо колата станала флинтстонувка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.