Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сутрешно сбиване


Recommended Posts

Казвам дърти кочини (!), а не че колите като марки са кочини. ЧЕТЕНЕ! Най-много проблеми ми създават те, особено като ги изпреварвам и се почва едно гонене и опити да ми показват какво карат. Е какво, 20 годишна кочина ама като е Мерцедес никой да не ги изпреварва и всички път да им правят. smile175 А в повечето случай карам и на темпомат, т.е. движа се с постоянна скорост.

Аз също познавам добре кръстовището защото е близо до кварталът в който съм израснал и живея. Ти повдигна темата как се е стигнало до тук. И аз ти отговорих. Това, че в Сф важът други закони и мигача действа на повечето шофьори, като червено на бик, това е проблемът. Просто ти не търпиш чуждо мнение, а ако правиш и ти този номер с преченето, рано или късно ще си намериш майстора, само дето заченеия тогава едва ли ще бъде толерантен като dude.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dude_BG

    7

  • shaft

    7

  • allroad

    5

  • PRR

    4

Най-активни дни

Най-много писали в темата

:D

Да сте живи и здрави всички ...Нищо не е станало . В малките градове селянията е ужасна . Свиркайте си и гледайте да не се ядосвате за глупости !!! Не ми се дават примери , но това е ежедневие в моя ТЪП град ...

 

НАЗДРАВЕ на всички участници в темата smile159 и повечко положителни ЕМОЦИИ !!! smile027

 

п.п. Бравос на "пича" и стига толкова с тази тема !!!.............................................................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не искам да оспамваме темата на колегата, но ако имаше адресат за моето изказано мнение, то определено това не си ти. Няма да навлизам в детайли! А аз дали ще си намирам майстори и пр. бабини клетви, остави на мен да преценя. Мога да се грижа за себе си и да смятам кое е добро и кое правилно според мен. Както всички колеги, изразили мнение по темата, излагаме гледната си точка на база написаното от dude. Твоето мнение го прочетох, разбрах и съм направил извод за себе си каква е твоята позиция, и не само позиция. Четенето (че и пописването) го умея, повярвай ми. Не бих желал да навлизам в излишна полемика.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз като не съм съгласен с твоето мнение, какво? Само ти ли имаш право на мнение по тази тема? А и клетви никъде не съм употребявал. Пак ще ти напиша ЧЕТИ!

 

П.П. Аааа специално на това кръстовище и на четирите пътя има резделящи острови, минимум по 20 метра. За да влезе в насрещното дядото, макар и леко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съжалявам, но явно много лично приемате различното от вашето мнение. Сега ако влезна в тона ви, трябва да разсъждаваме дали престрояването се е случило с непрекъсната маркировка, дали е било 2, 5 или 18 метра преди светофара и пр. глупости. Да, ID, видях какво е написал колегата. Е и? Казваш, че колите Audi, Mercedes и т.н. са кочини - няма да споря. Аз не мисля така. Темата е за нещо различно - дали еди кой си е постъпил правилно като не е набил някой друг при някакви конкретни обстоятелства.

Нека членуването във форум с общи интереси не ни прави слепци и не потъпкваме правилата! Във всяко отношение! Ако компромисите бяха незначителни, те наистина щяха да се наричат изключения. А ние ги превърнахме в практика и религия ако щеш.

 

Поздрави

:smt017

Най лошото е че се правиме на чичковци и гъзета.

Обаче аз примерно като чичковец smile045

съм минал за 33 години по нашите пътища доста километри и продължавам да минавам на ден по 400/ 500 км. Има колеги които знаят че казвам истината.!

Нищо че съм чичко :!: Дано всички да доживетете и да станете чичковци smile159

безаварийни километри на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но ако имаше адресат за моето изказано мнение, то определено това не си ти.

Предполагам, че съм аз. Е не съм целял да те засегна - лично аз се старая да използвам мигача колкото и когато трябва и въпреки, че доскоро карах почти 30-годишна "кочина" :smt0344 от марката Мерцедес смея да твърдя, че не съм си променил стила на шофиране заедно с емблемата на колата. Също така съм противник на аварийките, като метод на извинение за простотията - засичане, спиране където му е угодно на някой и т.н.

Колкото до колегата DUDE - освен всичко друго, като дясно стоящ е бил с предимство, освен ако пътната маркировка или знаците не указват друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ID, смятам това да е последното написано от мен по темата. Никъде не съм споменавал, че моето мнение е единствено и не зачитам чуждото. Ако не беше задълбал (или беше ме прочел правилно) щях да си остана само с първото включване.

Вече изглеждаме несериозно в очите на всички четящи (мое мнение).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре, аз вкарах термина дърти кочини, но с това наричам всяка стара кола, чиито собственик почне да прави перки и да ми пречи, като карам. А повярвай ми, доста хора изкрейзват ако ги мине Фабия и то комби. Не съм целял обида, освен към тези които се разпознават и наистина смятат, че марката определя някакво социално положение на пътя. allroad няма вина за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не разбрах,аз като съм на 41год. пич ли съм или чичка? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако ги изпревари 15 годишна Фелиция комби? ;)

Проблемът не идва то марката, мощността или годината на производство на колата - единствения проблем е в ЗАДКОРМИЛНОТО УСТРОЙСТВО. Прав си, че голяма част от дупетата с БМВ, Мерцедес, Ауди и т.н. псевдомодерни коли си мислят, че са бръкнали на Господ под шлифера, ама айде моля не ни слагай всички в тоя списък.

 

Колега sam40 - с определението "чичковци" не исках да засегна никого - със сигурност опитът ми зад волана не е малък, но не мога да стъпя на километрите и опита на много от тях (вкл. теб). Просто не бих посегнал на човек, като описания от DUDE - виж на разните надути дечковци............ е това е друга тема.

Смятам да постъпя като allroad - спирам да спамя

 

P.S. Ники Coverdale - ти си готин чичка smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си ПИЧАГА! :smt030

Тенк ю,Ися! smile159

П.П.Че бях почнал леко да се притеснявам! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си ПИЧАГА! :smt030

Тенк ю,Ися! smile159

П.П.Че бях почнал леко да се притеснявам! :?

 

Определено си "пидж" (както казва Краси Радков - 'джингиби-то), въпреки, че ние в офиса се поздравяваме, 25 годишните, с "к'во става чжичжка, как е днес???", а когато потрябва нещо за обръщение ползваме "'Чджи'жо, абе еди какво си...". Програмистка простащина е това, в случай, че някой се чуди к'во става...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не разбрах,аз като съм на 41год. пич ли съм или чичка? :-k

Исята се подмазва.Според мен си чичка,ама хем си чичка хем си пич. smile049 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Васко Дипломата :mrgreen: ... Васка , кажи си , че искаш едно кръгче със Супърба , не се праи smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.