Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прераждането на Маргарита


Green_Witch

Recommended Posts

  • Отговори 146
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    41

  • joro-120L

    22

  • maxrpm

    12

  • The Best Forman

    7

Най-много писали в темата

Динке, сега вече спокойно може да слагаш капелата и да тръгваш с мен по ретропарадите. :mrgreen: Маргарита няма да те изложи. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, маргарита е супер,,, ама я кажи кога пак ще правиш кекс за да намина покрай НИМ да хапна както си трябва! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййййй, снощи ми направи впечатление, че запали направо от четвърт оборот и много тихо работеше! Браво, браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динке, сега вече спокойно може да слагаш капелата и да тръгваш с мен по ретропарадите. :mrgreen: Маргарита няма да те изложи. =D>

 

Има ли 120-ки по парадите? Питам, защото моята е доста млада... все пак е 90-та година, което си беше ехеее - оня ден!

 

@bega4kata ха ха ха, на снимки изглежда добре, да. Особено, ако са направени по-отдалече. :lol:

 

@dude_BG Как няма да пали от четвърт? Ти не видя ли кой ми прави тунинга в неделя? smile091 А и Младежа вече със затворени очи прави настройките на карба. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, маргарита е супер,,, ама я кажи кога пак ще правиш кекс за да намина покрай НИМ да хапна както си трябва! ;)

 

За кекс не се стискам. Когато кажеш - ще врътна един. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ухото в центъра на декоративната решетка трябва,да стои отгоре захванато за купето със шест мм. болче.Поздравления много е изпъната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е момчета, съгласна съм, но аз тази решетка никога не съм я харесвала и продължавам да търся онази, така дефицитната, която е от две части. Ако намеря такава в добро състояние (нови по магазините в София вече не се предлагат) с голямо удоволствие ще сложа и подходящата емблема. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е момчета, съгласна съм, но аз тази решетка никога не съм я харесвала и продължавам да търся онази, така дефицитната, която е от две части.

 

 

ЛС-->

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Монтевидео има само дясната част (запазил съм ти я) ... дал съм задачка на сина на собственика да търси и лявата ... като намери ще ти спретна една изненада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, ти си един много добър човек. (казвам го, ако си го забравил) Добрата новина е, че @bocko има лявата, а лошата е, че в момента не мога и лев да заделя за решетките. :oops: (много непредвидени разходи изскочиха тоя месец и сме със силно ограничен бюджет до декември) Дано на Монтевидео не я продадат в близките 2 седмици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Зная, че от 100 години не съм писала в темата. То като цяло все по-рядко имам време да влизам във форума, но да се похваля:

 

Малко след боядисването миналата година, през февруари тази успях да забера една саксия (при странни обстоятелства :lol:) Другото са нормалните неща - гресиране на предницата, смяна на масла и филтри... такива неща.

 

Но сега е ред да се похваля с още нещо: Заобиколена съм от страхотни мъже! умни и сръчни! Само за 1 час вчера разглобиха, смениха лагерите на водната помпа с прилежащите й аксесоари, сглобиха я и я поставиха там, където й е мястото. smile152

 

Желая на всички ви да имате по двама приятели, като моите, независимо, че става дума за Младежа и татко. Без тях нямаше да карам 120-ка днес. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зная, че от 100 години не съм писала в темата. То като цяло все по-рядко имам време да влизам във форума, но да се похваля:

 

Малко след боядисването миналата година, през февруари тази успях да забера една саксия (при странни обстоятелства :lol:) Другото са нормалните неща - гресиране на предницата, смяна на масла и филтри... такива неща.

 

Но сега е ред да се похваля с още нещо: Заобиколена съм от страхотни мъже! умни и сръчни! Само за 1 час вчера разглобиха, смениха лагерите на водната помпа с прилежащите й аксесоари, сглобиха я и я поставиха там, където й е мястото. smile152

 

Желая на всички ви да имате по двама приятели, като моите, независимо, че става дума за Младежа и татко. Без тях нямаше да карам 120-ка днес. s_flag

Щом не са останали излишни някоя друга гайка и болтчета,значи всичко е ок.

п.п В днешно време как да се грижиш за стара кола,а работата,а приятелите ,а животните ,а комшията? Тях къде забравяме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Предполагам, че голяма част от вас са разбрали, че с Маргарита минахме около 1100 км. за един уикенд, за да посетим най-големия фестивал за духова музика на Балканите - този в Гуча (Сърбия). Шкодичката се представи отлично, не сме имали никакви проблеми по пътя, а с новата музика в колата, въпреки дългото пътуване, времето летеше. И понеже малко непредвидено решихме да заминем спахме в нея. На Младежа не знам колко му е било удобно, но аз спах отлично.

 

Излязохме от България през кюстендилската граница (Олтоманци). Там няма живо пиле и се минава доста бързо. Основно сме карали по планински пътища със завойчета. Даже имаше един проход, който кръстихме "сръбския Петрохан" с тази малка разлика, че асфалта беше толкова хубав, че на човек да му е кеф да се лашка по завоите. Като разход излезе около 6 на 100, но не съм я настъпвала, а на магистралата не съм я карала с повече от 120 по скоростомер (което по GPS е между 100 и 110 км./ч.)

 

И за да се знае, че все пак аз карам тази кола - ето една от снимките, на която се вижда на ръба на какъв ров съм паркирала. Останалото е в блога ми.

969283_10201302381113440_801542359_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вещичке, снощи не успя да сколасаш с разказването за феста и пътуването, ама нищо - следващия път. Иначе поздравления за вас с Младежа, както и за Маргарита. smile004 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, смелчаци сте! При мен май не е имало случай да тръгна на дълъг път с моя или чужда задномоторна Шкода от тия модели, дето имат повече антифриз в системата, отколкото гориво в резервоара :) /120 и Рапид/ и да не прегрее и изхвърли споменатата течност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам случай задномоторна Шкода да ми е изхвърлила антифриза когато и да било smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, смелчаци сте! При мен май не е имало случай да тръгна на дълъг път с моя или чужда задномоторна Шкода от тия модели, дето имат повече антифриз в системата, отколкото гориво в резервоара :) /120 и Рапид/ и да не прегрее и изхвърли споменатата течност...

И какъв е изводът? Значи Вещичката е по-добър шофьор на задномоторки от теб smile001

Браво Динче - и за хубавата разходка и за представянето на Маргарита :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.