Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Допълнителен цвят - смяна на талона, проблеми с КАТ?


Recommended Posts

Привет колеги.

 

Ако тавана на кола се фолира с различен цвят от основния какво се случва при среща с "пазителите на реда".

 

Дали биха направили проблем.

 

Трябва ли да се смени талона на колата и да се допише допълнителния цвят. Правят ли се снимки, изобщо какви са административните процедури в такъв случай.

 

Ще се радвам някой да е минал по този път и да сподели "от първа ръка"

 

Поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,ако не ме лъже паметта е до някакво процентно съотношение. Съдейки по това, че Redline си караше с черен таван - не би следвало да има някакъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със снимките отпадна отдавна, но не съм сигурен дали няма да се заяждат, ако не е отразено в талона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем наскоро ми се наложи да мина през КАТ и куките много държаха на регистрацията (при мен червено/бял и имало разлика с бял/червен smile049 ) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем наскоро ми се наложи да мина през КАТ и куките много държаха на регистрацията (при мен червено/бял и имало разлика с бял/червен smile049 ) ...

 

Ха - ти да не си с бял таван? Може да си писал някъде, но да не съм прочел.

 

Значи процедурата се свежда само до смяна на талона, така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирах друго МПС, Мица си е червена smile027 Просто отбелязвам, че поне в КАТ Дървеница, държат стриктно на основен и допълнителен цвят smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От април съм с черен таван на октавийката - никакви проблеми, но все пак преди това бях проучил - не се налага смяна на талон, ходене в КАТ и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.