Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кората на задната врата на О2 - смяна на решетката?


Odin

Recommended Posts

Как се сменя решетката на колонките на задната врата на О2. Вади ли се само решетката или трябва да се свали цялата кора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което съм виждал на А4-ка 2002 година /предполагам на шкодетата е същото/: сваля се кората, с поялник се режат пластмасовите "нитове" /не знам как се наричат/... :) За да извадиш решетката, трябва да пробиеш дупки точно на крачетата/нитовете на решетката - тя е хваната с няколко спойки на пластмасови крачета.

 

Мислех, че няма да намеря, но намерих снимки:

5671684146_58c93eef1c.jpg

 

5671684080_52eaec6dd8.jpg

 

Нещо такова трябва да е :) Не съм отварял вратата на шкодата, за да го знам, просто предполагам, че така е направено - все пак са от едно и също тесто...

 

Поздрави

 

ПП: Материалите ги намерих от тази тема: http://www.diymobileaudio.com/forum/bui ... ntrol.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.