Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спешно питане


georgi64

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

Имам една молба. На почивка съм в Черноморец и колата ми се развали. Карам Skoda Octavia 1.9 TDI 2003г. Проблемът е следния - вчера запалих, колата работи 5 секунди и изгасна. Оттогава не може да запали, а само върти (не стига ток до горивната помпа в резервоара). Ако може някой да ме насочиш към някой сервиз или човек в Бургас или околността, който да може да ми помогне.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това прилича на имобилайзер на аларма :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси Бегачката или Ифидик,но те са от Варна.Може пък и да измислят нещо срещу заплащане съответно.Кофти ситуация,но ти пожелавам да се оправиш бързо.Как разбра ,че не стига ток до помпата? s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали при подаване на контакт ти светва лампата за подгрев на свещите . Ако не светва вероятно е реле 109.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.