Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Emision workshop


ohisp

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Преди няколко дена ми светна лампата за проблем с двигателя и изписа emision workshop. Oтидох в М Комплект направиха диагностика. Майстора каза ,че е EGR клапан (или AGR, не разбрах) бил за почистване. Почистиха го и всичко беше ок.

Днес пак ми светна същата лампа и пак същия надпис ](*,) . Направо незнам какво да правя, предстои ми пътуване извън Бг. и не искам да рискувам, за това моля кавете какви са вероятните причини за тази грешка и дали може да се оправи бързо smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва диагностика на Ваг Ком няма как. А майстора който ти е чистил АГР- а почистил ли е и колектора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да питам, мога ли да измина около 3000км. в това положение? Не съм забелязал промяна в мощността на Октавиата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=46&t=18354&hilit=AGR+%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BF%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5

Ето я темата за затапването, само че не знам твоя майстор дали ще може да го затапи и софтуерно. От написаното се стига до извода че АГР а има повече вреда отколко полза. А колкото до пътуването в чужбина аз не бих рискувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодака е с изчистени колектори smile001 и работи вече перфектно. smile035

Утре с госпожата заминаваме за средна Европа и ще и направя един тестис на магистрала да видим как е. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде си я водил в София, предполагам, че в София си я водил за чистене на колекторите?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.