Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми Шкода Фелиция


shotik

Recommended Posts

След катастрофата с предишната ми Шкода Фелиция,купих тази ,за да мога да си свърша работите по ремонта на апартамента ми,както и други ангажименти.

Мислех да сменя марката,но след като разбрах какви такси и пари за превоз трябва да дам/от автокъщи тук или в страната/,се размислих и стигнах до решение да купя софийска Шкода ,а от старата да оставя много части за нея.

 

Колата е 1.3 инжекцион с газова уредба,бяла,комби,добра за годините,мотора дърпа добре,разучавам я,има серво на спирачка и рейка.

 

post-245-138453401462_thumb.jpgpost-245-138453401506_thumb.jpg

 

Има още две снимки на една кутийка,но вече Евгени ми каза ,че е за Airbeg,в следващи дни ще снимам пак .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.3MPI комби с газов инжекцион - добра комбинация,да ти е честита и безаварийно шофиране s_flag

 

ПП: 54 или 68 коня е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.3MPI комби с газов инжекцион - добра комбинация,да ти е честита и безаварийно шофиране s_flag

 

ПП: 54 или 68 коня е?

 

В големия талон са писали 50 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава модификация 50кс. Има 40 и 50 киловата,което ще рече съответно 54 и 68 к.с.В талона мощността е дадена в киловати,т.е. 50 киловата са си равни на 68 к.с. :) Моята е същата само че със старата маскагазова уредба и движи добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много се радвам, че не изневери на марката. Както вече споделих, жалко, че е комби, но ти пожелавам със здраве да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много се радвам, че не изневери на марката. Както вече споделих, жалко, че е комби, но ти пожелавам със здраве да си я караш!

За едни жалко,за други - не smile049 Щом е взел комби,значи му е трябвало комби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 KW,моя грешка,газовата е автоматична,има плочка в купето на която със светодиоди показва количество газ,евросонда има на бутилката,показва дали е на бензин или газ ,има звукова индикация при работа на бензин,струва ми се пъргава ,за 40=50 км не съм я разучил достатъчно.

Ще имам въпроси ,но нека минат няколко дни,за да запиша какво съм забелязал,надявам се да дадете съвети,за по-лесно приобщаване към непознатите за мен неща,досега не съм имал такъв мотор на моя кола.

Надявам се ,че който ползва компютър за такива коли ,ще помогне да видим как са центровки и др .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAG - com , операционна система Simos на Сименс е компа и инжекцията.

Пъргава , динамична , бяла и комби - и 4 -те неща много харесвам.

Със здраве да си я караш! smile035 s_flag :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита Фелицията ! :smt017 Както казаха някои колеги - добре че не си сменил марката ....Само s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен - със здраве да си я караш и милиони безаварийни километри да навъртите заедно :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Да си жив и здрав и да не ти се случват повече лоши премеждия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита ти бяла голяма кола, Тоше, страхотно изглежда !!!! Много и постоянно да те радва, да те слуша и заедно да ви пази късмета от гадни случки.

 

smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е ! s_flag

Много безаварийни километри с нея и само хубави моменти .... и да ти дишат праха !!! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

За съжаление ,тази Шкода post-245-138453424289_thumb.jpg

 

ми навяваше стари спомени и реших вместо да се сещам за негативните неща да я заменя с друга кола .

Сега съм със Сеат Кордоба Варио от 2000 г ,но няма да прекъсвам връзките с толкова много хора ,с които до сега съм бил в този форум.

post-245-138453424279_thumb.jpg

post-245-138453424284_thumb.jpg

post-245-138453424287_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shotik,

 

Да вземеш да я нахраниш тая кола!

 

Много безаварийни километри с нея. И да се слушате взаимно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше честито. Все пак загатване има към миналото - колата е синя!

Със здраве да се возите и много да се слушате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш нужда от информация за каквото и да е по Сеата, питай смело, имаме два такива в семейството smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.