Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Външен диаметър дросел клапа 1.4 МПИ


malixx

Recommended Posts

Здравейте колеги! Искам да ви попитам някой запознат ли е колко е външния диаметър на дросел клапата на 1.4 мпи мотора, който съм показал на снимката? :)

19229.attach

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с жълто прилича повече на част от охладителната инсталация. Дросела ти е по-средата най-отзад, там където влиза голямата гофрирана тръба от въздушния филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колеги не гледайте това, което е заградено :) Това беше първата снимка, която ми попадна да дам пример за кой мотор става дума, понеже не карам такава кола и не съм наясно кой e кода на мотора. Карам seat ibiza 1.4 mpi 2001г мотора е на vw(коренно различен от този на снимката). Питам ви за диаметъра на дросел клапата, защото искам да разкарам моята декоративна филтърна кутия и да сложа като тази от снимката. Но преди да предприема, каквото и да е ми трябва този размер ;) Ще съм ви много благодарен ако някой е запознат и сподели. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора от снимката е AZE smile027

 

Мерси колега това ще стесни кръга smile027

 

Toshiro, колега ако въздуховода ти е подобен ще ти бъда благодарен да измериш диаметъра на клапата. Аз все пак търся нещо, което да пасне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.