Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВИП Сервиз - негодници


ivansev

Recommended Posts

Днес си изпатих от тия. Имам газова, не е вързана и не я ползвам, искаха ми паспорт, а от 1 януари 2012 паспорти не се издават. Казаха ми и че дясна задна спирачка давала отклонения, другата седмица ще ходя да я види един познат монтьор, но той ми каза, че тия същите тутманици са отпращали за подобен проблем друг човек и колата му НЕ Е имала никакви проблеми. Така, че колеги, далеч от тия булгаристански [censured]! Поствам и линк, жалко, че не го прочетох по-рано :(

 

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... apsed&sb=5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се пусне за търсене в google "Вип Сервиз Младост 1" започват да излизат само много негативни мнения из другите авто-форуми за въпросния сервиз, според които дори и масло не могат да сменят без да направят някоя поразия. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.