Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задното колело свири


pafch0

Recommended Posts

Здравейте на всички!

 

Автомобила ми е Skoda Favorit '93 LX. Получих една оферта за работа на непълно работно време и Шушо (така съм си я кръстил - сорка ако и друг си я е кръстил така) реши да ме предаде. Задна лява свири.. засега смятам че лагера е заминал на задното колело. Какъв лагер трябва да се вземе и смяната му колко ще струва. Ако има някой колега който да се занимава с Шкода ще дойда при него че със сервизи не ми се занимава... нямам им доверие.

 

*OFF, ходих на един сервиз да ми сменят маслото, нямах време да се занимавам сам - тия кретени ми изкривиха пръчката за маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, наистина си попаднал на некомпетентни и некоректни колеги.

Лагера не ти струва повече от 30 лева на колело , и то от прилични марки ( FAG - например).Аз си я харесвам тази немска

марка със сертификат за качество.

В комплекта на лагера влиза и молибденова смазка , тя се подменя също.

Друго какво да кажа - сваляй колелото , сваляй лекичко с чук и широчка права отверка капачката на барабана , провери да не ти

е разхлабена гайката ( зачисти си греста преди това) и шплента.

Ако не знеш състоянието и и на другия лагер (кога е сменян за последно) , го смени и него.

Но толкова на думи , с комп колата не се оправя.Провери в ,, белия списък" на форума , не всички колеги са лайнари , има и много

готини , дето с кеф и съзнание си изкарват хляба.

Ако си в Смолян и околността , бих ти помогнал. s_flag

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.