Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да помогнем на Ади!!!


Recommended Posts

Благодаря на всички,които са съпричастни!Повече за Ади,може да видите на http://dmsbg.com/index.php?page=4&spage=0&item=321&p=0 или http://www.adelinakodjabasheva.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм съпричастен разбира се, а ако трябва да съм честен ме ми се вярва да няма съпричастен човек тук.

Обаче не съм написал колко СМС-а съм пуснал. Няма и да напиша. Или го правиш или не. Просто помагаш. Не е нужно според мен да съобщаваш, че си пуснал един, два, пет, десет СМС-а. Пускаш и се молиш да се оправи човека.

Това е. Обаче сподед мен е нужно друго - да се качи като Важна темата.

Ице, ако искаш ми трий постовете и удряй една удивителна на темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... не съм написал колко СМС-а съм пуснал. Няма и да напиша. Или го правиш или не. Просто помагаш. Не е нужно според мен да съобщаваш, че си пуснал един, два, пет, десет СМС-а. Пускаш и се молиш да се оправи човека.....

По принцип си прав! Но това е форум и според мен нещата са по-различни. Представяш ли си, ако нямаше нито едно мнение след апела за помощ на Валдо? Може да се тълкува, като пълно безразличие.

Убеден съм, че има хора, които са пуснали СМС и не са се обозначили тук. Така са преценили. Това е тяхно право.

Честно казано, много ми е приятно да чета в тази тема такива кратки постове от колеги със съдържание: +1,2,3....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, ако искаш ми трий постовете и удряй една удивителна на темата

 

Аааа, нямаааа, нямааа :D smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе колега, пишем колко, за да може да държим темата свежа и да я виждат повече хора... никой не иска да се пъчи колко е голям баш тук... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от 20:30ч. на лятната сцена пред НДК ще се състои благотворителния концерт "Angels For Adi".

Дарителския вход ще бъде 5лв.

Ще участват Лора Караджова, Ангел и Моисей, Imp, Young BB Young,Кристо, Лео и Играта, Орлин Павлов,Тони,AV,Весела Бонева,Поли Генова и Йоанна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се съберат средствата, в което не се съмнявам.

Но не е нужно да се изтъкваме - + 1, + 5, + 10 и тн

Колега моето +2 например е за двама - аз и жената. Не е изтъкване на броя СМС-и - не съм от тея "мноу яко 2 уева съм дал ибах са и пича съм". Предполагам, че всички тук са пратили според възможностите си, без да "изтъкват" точната бройка.

Дано помогнем - кой с колкото може - пък кой с колко не е важно. Важното е, че опитваме да спасим живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Благодаря на всички,които бяха съпричастни!

Необходимата сума е събрана и Ади се лекува от началото на месеца в Германия!

Стискам палци всичко да мине добре и да оздравее!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.