Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Шкодоман


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Тази седмица се сдобих с Skoda Octavia комби 1.9 tdi 2006г.

Колата много ми харесва. От сервиза на Еуротек не откриха 1 забележка, единствено третия стоп не е изцяло светещ, изглежда има изгорели крушки... ма това да е :D

Много съм доволен. Следващата седмица с жената отиваме на обиколка на североизточна Европа и ще добивам впечатления.

Айде живо-здраво от мен, пък ако има нещо ще помагате. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! А третия стоп не беше ли светодиоден? Тоест, ако си поиграеш малко с инструментите - може би ще можеш и сам да се справиш с проблема..... Само после ще трябва някак да го залепиш стопа.

На колко хиляди ти е Октавианата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Много да се слушате и мноооого безаварийно да се возите...

Пусни снимки, че тази от аватара мноо малка.... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Мерси за хубавите пожелания.

На таблото пише че е на 121000, но когато я закарахме в сервиза на еуротек, там направиха справка и се оказа ,че ноември миналата година, когато за последно е обслужвана в Италия е била на 184000 smile009 Бях подготвен за това и не ме изненада.Важното за мен е че автомобила е супер запазен и добре поддържан. Айде със здраве и безаварийна smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,

За третия стоп, намерих от един магазин LED самозалепваща лента на 12v. и мисля да я сложа нея.

Четох някъде из форума, един колега с Октавия е обяснил много подробно как се монтира, имаше и снимков материал и доста ми хареса крайният ефект. Ще пробвам пък да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За автомобил от Италия - това е почти обичайно. Нищо, щом е запазена - да не ти пука. И щом е запазена и обслужена - това е най-важното. Колите не се боят от каране - а от мърлячи, които не ги поддържат.

А за самозалепващата лента - ще казваш, разбира се.

И късмет, ей! smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много километри да изминеш и все безаварийни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За автомобил от Италия - това е почти обичайно. Нищо, щом е запазена - да не ти пука. И щом е запазена и обслужена - това е най-важното. Колите не се боят от каране - а от мърлячи, които не ги поддържат.

А за самозалепващата лента - ще казваш, разбира се.

И късмет, ей! smile035 smile035 smile035

Ето тук съм описал как поправих третия стоп viewtopic.php?f=4&t=18863 следвайки съветите на колегата Prr smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Мерси за хубавите пожелания.

На таблото пише че е на 121000, но когато я закарахме в сервиза на еуротек, там направиха справка и се оказа ,че ноември миналата година, когато за последно е обслужвана в Италия е била на 184000 smile009 Бях подготвен за това и не ме изненада.Важното за мен е че автомобила е супер запазен и добре поддържан. Айде със здраве и безаварийна smile159

 

184000 не са проблемни за този автомобил, особенно ако са карани извън БГ реалностите.

 

Аз имам същата италианка, взех я на толкова колкото е твойта в момента, вече почти 30 000 и обърнах отгоре - ОК е колата!

 

Честито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на човека остава да му пожелаем много безаварийни километри!
Пък и както го виждам, че ръцете му растат от правилното място - и това е много добре! Добре се справя с проблемчетата и закачките, както виждам. Не че Шкодчо ще му отваря много такива - Шкодите много такива не отварят..... Но все пак е хубаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.